Pobierz Książkę My, ludzie z planety Ziemia za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę My, ludzie z planety Ziemia za darmo pdf, ePub, kindle

My, ludzie z planety Ziemia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki My, ludzie z planety Ziemia

E-book“My, ludzie z planety Ziemia”, to zbiór siedmiu opowiadań utrzymanych w konwencji fantastyki. Nie stanowią one całości, lecz mają wspólny mianownik. Akcja wszystkich opowiadań toczy się na Ziemi ‒ skupiają się one na człowieku, jego przeżyciach, rozterkach i problemach.
„Odyseja terrańska” jest wyobrażeniem początków życia na Ziemi. Składa się z trzech epizodów. Opowiadanie zwraca uwagę na…

“My, ludzie z planety Ziemia”, to zbiór siedmiu opowiadań utrzymanych w konwencji fantastyki. Nie stanowią one całości, lecz mają wspólny mianownik. Akcja wszystkich opowiadań toczy się na Ziemi ‒ skupiają się one na człowieku, jego przeżyciach, rozterkach i problemach.
„Odyseja terrańska” jest wyobrażeniem początków życia na Ziemi. Składa się z trzech epizodów. Opowiadanie zwraca uwagę na cykliczność powstawania i niszczenia życia. Pokazuje jak dużą rolę w tym procesie odgrywać może przypadek. „Skazany na samobójstwo”, to ponura wizja przyszłości w której skazańcy sami wymierzają sobie sprawiedliwość. Groźnych przestępców skazuje się na karę samobójstwa, która jest odpowiednikiem, ogólnie nieuznawanej, kary śmierci. „Być bohaterem”, to nieco humorystyczna historia, w której Supermeni zatrudniani są na etatach państwowych, aby nieść pomoc ludziom w sytuacji zagrożenia. W opowiadaniu „Krasnale” poruszono problem współistnienia obok siebie dwóch inteligentnych cywilizacji. Rasa krasnali toczy walkę z siłami bezpieczeństwa, które chcą zlikwidować wszelkie ślady jej istnienia. Opowiadanie „Światło w tunelu” rozpoczyna się w momencie śmierci głównego bohatera. Jego dusza odłącza się od ciała, podąża tunelem w stronę światła i spotyka Boga. Jednak nie jest to spotkanie, jakiego oczekiwał. W opowiadaniu „Wojna, której nie było” przedstawiony jest proces manipulacji społeczeństwem. Główny bohater, imigrant wcielony do wojska, ucieka z frontu, by odnaleźć matkę. Odkrywa, że wojna w której bierze udział, w rzeczywistości się nie toczy. Ostatnie z opowiadań, „Pożegnanie z Marsem”, porusza problem blokowania dostępu do informacji, mogących wpływać na los ogółu.

Jarosław Bloch (ur. 1975 w Katowicach). Z wykształcenia geograf, absolwent Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie nauczyciel i wychowawca w VI Liceum Ogólnokształcącym w Katowicach. Z zamiłowania pisarz i fotograf. Miłośnik górskich wędrówek. Społecznik. Prowadzi bloga o tematyce edukacyjnej pt. „Co z tą edukacją?”. Futurysta. W swojej twórczości podejmuje temat roli człowieka w zmieniającym się świecie.

 

Język Polski!


Pobierz My, ludzie z planety Ziemia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:My, ludzie z planety Ziemia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788364343285
  liczba stron
  120
  słowa kluczowe
  opowiadania, fantastyczne, człowiek
  język
  polski
  dodał
  witanet


  Pobierz My, ludzie z planety Ziemia eBook za darmo:

  Mirror-2

  My, ludzie z planety Ziemia.pdf (PLN-0.00)

  My, ludzie z planety Ziemia.epub (PLN-0.00)

  My, ludzie z planety Ziemia.doc (PLN-0.00)

  My, ludzie z planety Ziemia.txt (PLN-0.00)

  My, ludzie z planety Ziemia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  My, ludzie z planety Ziemia.PDF – (PLN 0.00);

  My, ludzie z planety Ziemia.MOBI – (PLN 0.00);

  My, ludzie z planety Ziemia.EPUB – (PLN 0.00);

  My, ludzie z planety Ziemia.DOC – (PLN 0.00);

  My, ludzie z planety Ziemia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online My, ludzie z planety Ziemia ebook, Książkę My, ludzie z planety Ziemia FB2, Download My, ludzie z planety Ziemia PDF , Download My, ludzie z planety Ziemia MOBI, Online My, ludzie z planety Ziemia książkę, Za darmo Pobierz My, ludzie z planety Ziemia IPhone, Online Książkę My, ludzie z planety Ziemia PDF, Za darmo My, ludzie z planety Ziemia DJVU, Za darmo pobierz My, ludzie z planety Ziemia TXT, Pobierz My, ludzie z planety Ziemia RTF, Online My, ludzie z planety Ziemia FB2 , e-książkę My, ludzie z planety Ziemia pobierz TXT, Za darmo My, ludzie z planety Ziemia pobierz książkę, Książkę My, ludzie z planety Ziemia pobierz MOBI, Pobierz My, ludzie z planety Ziemia IPad, Czytaj My, ludzie z planety Ziemia MOBI, Czytaj My, ludzie z planety Ziemia DOCX, Za darmo My, ludzie z planety Ziemia AWZ, Download książkę My, ludzie z planety Ziemia iPad , Za darmo My, ludzie z planety Ziemia DJVU, Download My, ludzie z planety Ziemia książkę za darmo, Za darmo książkę My, ludzie z planety Ziemia DVD, Czytaj My, ludzie z planety Ziemia TXT, eBook My, ludzie z planety Ziemia pobierz DJVU, My, ludzie z planety Ziemia pobierz książkę za darmo, My, ludzie z planety Ziemia pobierz książkę pdf za darmo, My, ludzie z planety Ziemia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę My, ludzie z planety Ziemia pdf za darmo.

  Leave a Reply