Pobierz Książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD za darmo pdf, ePub, kindle

Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Muzyka Pana Chopina - książka audio na 2CD

AudiobookCzas nagrania: CD1 Słuchowisko: 57 minut
CD2 Muzyka Chopina: 76 minut

Powstało ono na motywach książek Wandy Chotomskiej, cenionej autorki wierszy i opowiadań dla dzieci i młodzieży.
Tekst opowiada o młodzieńczych latach życia kompozytora, o jego rodzicach i dworku w Żelazowej Woli, o dorastaniu w Warszawie i szybkim rozkwicie talentu muzycznego. Pokazuje małego artystę wśród przyjaciół i…

Czas nagrania: CD1 Słuchowisko: 57 minut
CD2 Muzyka Chopina: 76 minut

Powstało ono na motywach książek Wandy Chotomskiej, cenionej autorki wierszy i opowiadań dla dzieci i młodzieży.
Tekst opowiada o młodzieńczych latach życia kompozytora, o jego rodzicach i dworku w Żelazowej Woli, o dorastaniu w Warszawie i szybkim rozkwicie talentu muzycznego. Pokazuje małego artystę wśród przyjaciół i znajomych.
Forma słuchowiska sprzyja zaprezentowaniu najsłynniejszych kompozycji Chopina, które w znakomity sposób przeplatają się z narracją – znajdziemy wśród nich m.in. Poloneza A-dur, fragmenty Koncertów oraz Etiudę Rewolucyjną.
Słuchowisko zrealizowane zostało w studio Polskiego Radia, a w nagraniu udział wzięli znani polscy aktorzy: Zbigniew Zamachowski, Agnieszka Warchulska oraz Maria Robaszkiewicz-Kowarska.
Wydanie zawiera również płytę CD z najważniejszymi kompozycjami Chopina granymi na historycznych instrumentach z XIX wieku.

 

Język Polski!


Pobierz Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788372784100
  liczba stron
  4
  język
  polski
  dodał
  Adamik


  Pobierz Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD eBook za darmo:

  Mirror-2

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.pdf (PLN-0.00)

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.epub (PLN-0.00)

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.doc (PLN-0.00)

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.txt (PLN-0.00)

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.PDF – (PLN 0.00);

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.MOBI – (PLN 0.00);

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.EPUB – (PLN 0.00);

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.DOC – (PLN 0.00);

  Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD ebook, Książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD FB2, Download Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD PDF , Download Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD MOBI, Online Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD książkę, Za darmo Pobierz Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD IPhone, Online Książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD PDF, Za darmo Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD DJVU, Za darmo pobierz Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD TXT, Pobierz Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD RTF, Online Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD FB2 , e-książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pobierz TXT, Za darmo Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pobierz książkę, Książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pobierz MOBI, Pobierz Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD IPad, Czytaj Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD MOBI, Czytaj Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD DOCX, Za darmo Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD AWZ, Download książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD iPad , Za darmo Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD DJVU, Download Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD książkę za darmo, Za darmo książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD DVD, Czytaj Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD TXT, eBook Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pobierz DJVU, Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pobierz książkę za darmo, Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pobierz książkę pdf za darmo, Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Muzyka Pana Chopina – książka audio na 2CD pdf za darmo.

  Leave a Reply