Pobierz Książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska za darmo pdf, ePub, kindle

Meksyk od kuchni. Książka niekucharska Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Meksyk od kuchni. Książka niekucharska


W tej książce opowiadamy o gastronomii meksykańskiej w wymiarze historycznym. O tym, jakie są specyficzne cechy kuchni meksykańskiej. O geografii Meksyku i jego rdzennych surowcach. O tym, jak żyli mieszkańcy wielkich metropolii prehiszpańskich i jaki wpływ miała konkwista hiszpańska na ich kuchnię.
Trudno sobie wyobrazić kuchnię europejską bez pomidorów, czekolady i wanilii, albo kuchni…

W tej książce opowiadamy o gastronomii meksykańskiej w wymiarze historycznym. O tym, jakie są specyficzne cechy kuchni meksykańskiej. O geografii Meksyku i jego rdzennych surowcach. O tym, jak żyli mieszkańcy wielkich metropolii prehiszpańskich i jaki wpływ miała konkwista hiszpańska na ich kuchnię.
Trudno sobie wyobrazić kuchnię europejską bez pomidorów, czekolady i wanilii, albo kuchni arabskiej i wschodniej bez chili i orzeszków ziemnych. Kukurydza, fasola, dynia, awokado, pinia, guajawa i indyk, wszystkie pochodzenia meksykańskiego, są spożywane na całym świecie.
Nieprawdą jest, jakoby nie była to książka kucharska, gdyż kilkanaście przepisów w niej znajdziemy (choćby na Pijane kurczaki), natomiast zamiarem autorki nie było uporczywe kolekcjonowanie przepisów. Za to możemy naczytać się do woli o ludożerstwie obrzędowym i sposobach przyrządzania ofiar, które wpierw myto, dzielono na kawałki i dopiero gotowano, ale za to nieodzownie z kukurydzą! Pozycja bogato ilustrowana, nie tylko dla zagorzałych wielbicieli “chilijskich” (morderczych) wrażeń podniebienia.

 

Język Polski!


Pobierz Meksyk od kuchni. Książka niekucharska Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Meksyk od kuchni. Książka niekucharska (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  83-7052-786-8
  liczba stron
  200
  słowa kluczowe
  Meksyk kuchnia aztekowie
  kategoria
  popularnonaukowa
  język
  polski
  dodała
  Lady_B


  Pobierz Meksyk od kuchni. Książka niekucharska eBook za darmo:

  Mirror-2

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.pdf (PLN-0.00)

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.epub (PLN-0.00)

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.doc (PLN-0.00)

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.txt (PLN-0.00)

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.PDF – (PLN 0.00);

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.MOBI – (PLN 0.00);

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.EPUB – (PLN 0.00);

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.DOC – (PLN 0.00);

  Meksyk od kuchni. Książka niekucharska.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Meksyk od kuchni. Książka niekucharska ebook, Książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska FB2, Download Meksyk od kuchni. Książka niekucharska PDF , Download Meksyk od kuchni. Książka niekucharska MOBI, Online Meksyk od kuchni. Książka niekucharska książkę, Za darmo Pobierz Meksyk od kuchni. Książka niekucharska IPhone, Online Książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska PDF, Za darmo Meksyk od kuchni. Książka niekucharska DJVU, Za darmo pobierz Meksyk od kuchni. Książka niekucharska TXT, Pobierz Meksyk od kuchni. Książka niekucharska RTF, Online Meksyk od kuchni. Książka niekucharska FB2 , e-książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pobierz TXT, Za darmo Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pobierz książkę, Książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pobierz MOBI, Pobierz Meksyk od kuchni. Książka niekucharska IPad, Czytaj Meksyk od kuchni. Książka niekucharska MOBI, Czytaj Meksyk od kuchni. Książka niekucharska DOCX, Za darmo Meksyk od kuchni. Książka niekucharska AWZ, Download książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska iPad , Za darmo Meksyk od kuchni. Książka niekucharska DJVU, Download Meksyk od kuchni. Książka niekucharska książkę za darmo, Za darmo książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska DVD, Czytaj Meksyk od kuchni. Książka niekucharska TXT, eBook Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pobierz DJVU, Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pobierz książkę za darmo, Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pobierz książkę pdf za darmo, Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Meksyk od kuchni. Książka niekucharska pdf za darmo.

  Leave a Reply