Pobierz Książkę Matematyk gra na giełdzie za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Matematyk gra na giełdzie za darmo pdf, ePub, kindle

Matematyk gra na giełdzie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Matematyk gra na giełdzie


Ta książka nie zawiera tabel, wykresów, ani tym bardziej matematycznych dowodów. Zamiast tego opisuje przykłady z życia codziennego, opowiada anegdoty, itp. W tej przyjaznej formie Autor pokazuje błędy i naiwności towarzyszące inwestorom giełdowym, a także ich doradcom. Argumentacja odwołuje się do logiki i do zdrowego rozsądku, czasami do psychologii. Zamiast powtarzania celnych opisów…

Ta książka nie zawiera tabel, wykresów, ani tym bardziej matematycznych dowodów. Zamiast tego opisuje przykłady z życia codziennego, opowiada anegdoty, itp. W tej przyjaznej formie Autor pokazuje błędy i naiwności towarzyszące inwestorom giełdowym, a także ich doradcom. Argumentacja odwołuje się do logiki i do zdrowego rozsądku, czasami do psychologii. Zamiast powtarzania celnych opisów Paulosa, przywołam nadzwyczaj silną skłonność charakteryzującą nie tylko inwestorów, ale znakomitą większości ludzi. Polega ona na gotowości do natychmiastowego formułowania prawidłowości występujących w świecie. Kogoś dwukrotnie spotkało niepowodzenie i od razu głosi, że nieszczęścia chodzą parami. Ktoś dwukrotnie korzystnie kupił akcje i natychmiast uchodzi za eksperta od giełdy. Skłonność ta pozostaje w niezgodzie z ważnym prawem probabilistycznym – regresji do średniej. Na czym polega to prawo, a także wiele innych ważnych informacji znajdziemy w książce Paulosa „Matematyk gra na giełdzie”. Przeczytać książkę Paulosa warto choćby po to, żeby pośmiać się z ignorancji, naiwności i braku rozsądku rozmaitych psedoekspertów. Można też mieć nadzieję, że niekiedy podpowie ona, jak uniknąć licznych pułapek na giełdzie i poza nią.
Prof. dr hab. Tadeusz Tyszka.

 

Język Polski!


Pobierz Matematyk gra na giełdzie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Matematyk gra na giełdzie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Matematyk gra na giełdzie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Matematyk gra na giełdzie.pdf (PLN-0.00)

  Matematyk gra na giełdzie.epub (PLN-0.00)

  Matematyk gra na giełdzie.doc (PLN-0.00)

  Matematyk gra na giełdzie.txt (PLN-0.00)

  Matematyk gra na giełdzie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Matematyk gra na giełdzie.PDF – (PLN 0.00);

  Matematyk gra na giełdzie.MOBI – (PLN 0.00);

  Matematyk gra na giełdzie.EPUB – (PLN 0.00);

  Matematyk gra na giełdzie.DOC – (PLN 0.00);

  Matematyk gra na giełdzie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Matematyk gra na giełdzie ebook, Książkę Matematyk gra na giełdzie FB2, Download Matematyk gra na giełdzie PDF , Download Matematyk gra na giełdzie MOBI, Online Matematyk gra na giełdzie książkę, Za darmo Pobierz Matematyk gra na giełdzie IPhone, Online Książkę Matematyk gra na giełdzie PDF, Za darmo Matematyk gra na giełdzie DJVU, Za darmo pobierz Matematyk gra na giełdzie TXT, Pobierz Matematyk gra na giełdzie RTF, Online Matematyk gra na giełdzie FB2 , e-książkę Matematyk gra na giełdzie pobierz TXT, Za darmo Matematyk gra na giełdzie pobierz książkę, Książkę Matematyk gra na giełdzie pobierz MOBI, Pobierz Matematyk gra na giełdzie IPad, Czytaj Matematyk gra na giełdzie MOBI, Czytaj Matematyk gra na giełdzie DOCX, Za darmo Matematyk gra na giełdzie AWZ, Download książkę Matematyk gra na giełdzie iPad , Za darmo Matematyk gra na giełdzie DJVU, Download Matematyk gra na giełdzie książkę za darmo, Za darmo książkę Matematyk gra na giełdzie DVD, Czytaj Matematyk gra na giełdzie TXT, eBook Matematyk gra na giełdzie pobierz DJVU, Matematyk gra na giełdzie pobierz książkę za darmo, Matematyk gra na giełdzie pobierz książkę pdf za darmo, Matematyk gra na giełdzie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Matematyk gra na giełdzie pdf za darmo.

  Leave a Reply