Pobierz Książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości za darmo pdf, ePub, kindle

Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości


Ta książka ma dwóch bohaterów: Marilyn Monroe i miłość. Miłość wymarzoną, narzucaną, wyłudzoną, zakończoną, odkrytą, straconą. Miłość, która pozwala żyć i umierać. Miłość odebraną dziecku przez szaleństwo matki, przez sierociniec, przez seksualną przemoc: “Jezusku, dlaczego nikt mnie nie kocha? Dlaczego nikt
nie chce mnie stąd zabrać? Zawsze się wszystkich słuchałam. Zawsze zachowywałam się…

Ta książka ma dwóch bohaterów: Marilyn Monroe i miłość. Miłość wymarzoną, narzucaną, wyłudzoną, zakończoną, odkrytą, straconą. Miłość, która pozwala żyć i umierać. Miłość odebraną dziecku przez szaleństwo matki, przez sierociniec, przez seksualną przemoc: “Jezusku, dlaczego nikt mnie nie kocha? Dlaczego nikt
nie chce mnie stąd zabrać? Zawsze się wszystkich słuchałam. Zawsze zachowywałam się jak grzeczna dziewczynka, a i tak nikt mnie nie kocha. Dlaczego?”
Miłość do mistrza bejsbola, Joe DiMaggio. Pozowała u jego boku: prototyp i mistrzyni wszystkich narzeczonych sławnych piłkarzy. Potem jednak nie mogła znieść jego zazdrości – zazdrości mężczyzny, który zmusił ją, by założyła dwie pary majtek podczas kręcenia legendarnej sceny, w której jej białą sukienkę unosi wiatr. Wybrała miłość, kiedy Arystoteles Onassis złożył jej propozycję nie do odrzucenia: chciał, by poślubiła księcia Rainiera i stała się twarzą księstwa Monako. Ona wolała poślubić Arthura Millera (“Po raz pierwszy mężczyzna posiadł mnie intelektualnie.”) i tą decyzją przypieczętowała los Grace Kelly. Były też chwilowe miłości: Yves Montand, Tony Curtis, Marlon Brando: “Ale ja jestem zaręczona. Nie wiedziałeś o tym? No i co z tego? Ja też przespałem się dziś w nocy z kimś innym.” W końcu to jej przyjaciel Frank Sinatra (nazywała go “Maf” od “mafioso”) umówił ją z Johnem Kennedy, otwierając drzwi do jej ostatniego, najambitniejszego marzenia. Legendarne “Happy Birthday Mister President”, które tak bardzo wściekło Jackie Kennedy, było – być może – jej łabędzim śpiewem. Po nim nastąpiły już tylko telefony załamanej Marilyn do centrali Białego Domu i jej pragnienie, by przestać cierpieć z miłości. “Tak, kochałam naprawdę, ale to nigdy mi nie wystarczało. Albo może ja innym nie wystarczałam, sama już nie wiem. Wszystko wymknęło mi się z rąk, nim jeszcze zdążyłam się zorientować. Nie wiem już, po co żyć.”
Po opowieściach o Marii Callas i Coco Chanel, Alfonso Signorini poświęcił Marilyn pasjonującą i pełną pasji książkę, z jej wspaniałego i tragicznego życia budując piękną powieść o miłości.

 

Język Polski!


Pobierz Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości eBook za darmo:

  Mirror-2

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.pdf (PLN-0.00)

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.epub (PLN-0.00)

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.doc (PLN-0.00)

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.txt (PLN-0.00)

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.PDF – (PLN 0.00);

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.MOBI – (PLN 0.00);

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.EPUB – (PLN 0.00);

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.DOC – (PLN 0.00);

  Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości ebook, Książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości FB2, Download Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości PDF , Download Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości MOBI, Online Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości książkę, Za darmo Pobierz Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości IPhone, Online Książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości PDF, Za darmo Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości DJVU, Za darmo pobierz Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości TXT, Pobierz Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości RTF, Online Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości FB2 , e-książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pobierz TXT, Za darmo Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pobierz książkę, Książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pobierz MOBI, Pobierz Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości IPad, Czytaj Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości MOBI, Czytaj Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości DOCX, Za darmo Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości AWZ, Download książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości iPad , Za darmo Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości DJVU, Download Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości książkę za darmo, Za darmo książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości DVD, Czytaj Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości TXT, eBook Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pobierz DJVU, Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pobierz książkę za darmo, Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pobierz książkę pdf za darmo, Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Marilyn. Żyć i umrzeć z miłości pdf za darmo.

  Leave a Reply