Pobierz Książkę Liam i mapa wieczności za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Liam i mapa wieczności za darmo pdf, ePub, kindle

Liam i mapa wieczności Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Liam i mapa wieczności


Po długiej chorobie piętnastoletni Liam zostaje wysłany do sanatorium na odludziu. Tam odkrywa, że miejsce to jest więcej niż dziwne – tajne pomieszczenia, dziwni lokatorzy, podejrzane hałasy dobywające się z piwnic. Dwór skrywa pewną mroczną tajemnicę, a nastolatek próbuje zrozumieć, dokąd tak naprawdę trafił i odkrywa mapę wieczności…

Znieruchomiałem na chwilę, później energicznie…

Po długiej chorobie piętnastoletni Liam zostaje wysłany do sanatorium na odludziu. Tam odkrywa, że miejsce to jest więcej niż dziwne – tajne pomieszczenia, dziwni lokatorzy, podejrzane hałasy dobywające się z piwnic. Dwór skrywa pewną mroczną tajemnicę, a nastolatek próbuje zrozumieć, dokąd tak naprawdę trafił i odkrywa mapę wieczności…

Znieruchomiałem na chwilę, później energicznie wstałem, żeby dokładnie obejrzeć pokój. Nie było lampy, ani przy łóżku, ani na biurku. Same świeczki! Szybko i dokładnie przyjrzałem się ścianom, nawet za meblami. Nie mogłem w to uwierzyć: żadnego gniazdka ani wyłącznika! Chyba mi się to śniło… tu nie było prądu!”

„Musiałem się stąd wydostać. Z tenisówkami w dłoni posuwałem się wzdłuż ściany, żeby podłoga pod moimi stopami nie trzeszczała, i wytężałem słuch. Znów jakiś krzyk! W nocy psychopaci wydawali się bardzo niespokojni… A gdyby udało im się uciec?”

 

Język Polski!


Pobierz Liam i mapa wieczności Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Liam i mapa wieczności (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788394497194
  liczba stron
  352
  słowa kluczowe
  mapa, dwór, fantastyka
  język
  polski


  Pobierz Liam i mapa wieczności eBook za darmo:

  Mirror-2

  Liam i mapa wieczności.pdf (PLN-0.00)

  Liam i mapa wieczności.epub (PLN-0.00)

  Liam i mapa wieczności.doc (PLN-0.00)

  Liam i mapa wieczności.txt (PLN-0.00)

  Liam i mapa wieczności.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Liam i mapa wieczności.PDF – (PLN 0.00);

  Liam i mapa wieczności.MOBI – (PLN 0.00);

  Liam i mapa wieczności.EPUB – (PLN 0.00);

  Liam i mapa wieczności.DOC – (PLN 0.00);

  Liam i mapa wieczności.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Liam i mapa wieczności ebook, Książkę Liam i mapa wieczności FB2, Download Liam i mapa wieczności PDF , Download Liam i mapa wieczności MOBI, Online Liam i mapa wieczności książkę, Za darmo Pobierz Liam i mapa wieczności IPhone, Online Książkę Liam i mapa wieczności PDF, Za darmo Liam i mapa wieczności DJVU, Za darmo pobierz Liam i mapa wieczności TXT, Pobierz Liam i mapa wieczności RTF, Online Liam i mapa wieczności FB2 , e-książkę Liam i mapa wieczności pobierz TXT, Za darmo Liam i mapa wieczności pobierz książkę, Książkę Liam i mapa wieczności pobierz MOBI, Pobierz Liam i mapa wieczności IPad, Czytaj Liam i mapa wieczności MOBI, Czytaj Liam i mapa wieczności DOCX, Za darmo Liam i mapa wieczności AWZ, Download książkę Liam i mapa wieczności iPad , Za darmo Liam i mapa wieczności DJVU, Download Liam i mapa wieczności książkę za darmo, Za darmo książkę Liam i mapa wieczności DVD, Czytaj Liam i mapa wieczności TXT, eBook Liam i mapa wieczności pobierz DJVU, Liam i mapa wieczności pobierz książkę za darmo, Liam i mapa wieczności pobierz książkę pdf za darmo, Liam i mapa wieczności pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Liam i mapa wieczności pdf za darmo.

  Leave a Reply