Pobierz Książkę Kura, co tyła na diecie za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Kura, co tyła na diecie za darmo pdf, ePub, kindle

Kura, co tyła na diecie Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kura, co tyła na diecie


„Kura, co tyła na diecie” rozpoczyna cykl dowcipnych książeczek, które polubią czytelnicy od lat trzech do stu trzech. Każda z nich brawurowo i z humorem pokazuje jakąś naszą przywarę. „Kura, co tyła na diecie” w krzywym zwierciadle przedstawia współczesną „modę na szczupłość” i podporządkowanie życia dietom. Takiej modzie ulega nasza bohaterka, ale jako łakomczuch ponosi klęskę za klęską….

„Kura, co tyła na diecie” rozpoczyna cykl dowcipnych książeczek, które polubią czytelnicy od lat trzech do stu trzech. Każda z nich brawurowo i z humorem pokazuje jakąś naszą przywarę. „Kura, co tyła na diecie” w krzywym zwierciadle przedstawia współczesną „modę na szczupłość” i podporządkowanie życia dietom. Takiej modzie ulega nasza bohaterka, ale jako łakomczuch ponosi klęskę za klęską.

Ta książka uczy i bawi. Kolejne pokusy i niby-drakońskie diety („dieta cud: keks i miód”) rozśmieszą nie tylko dzieci, ale i mamy i ciocie. A morał opowieści (że jesteśmy, jacy jesteśmy, a najważniejsze, że się komuś, kto nas kocha, podobamy) – skutecznie uczy zarówno akceptacji siebie, jak i niezależności w myśleniu.

Wesołe i łatwo zapadające w pamięć wierszyki Pana Poety, ubarwione wieloma świetnymi ilustracjami Joanny Młynarczyk, to po prostu kwintesencja radości wspólnego rodzinnego czytania.

 

Język Polski!


Pobierz Kura, co tyła na diecie Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kura, co tyła na diecie (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380971318
  liczba stron
  28
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Kura, co tyła na diecie eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kura, co tyła na diecie.pdf (PLN-0.00)

  Kura, co tyła na diecie.epub (PLN-0.00)

  Kura, co tyła na diecie.doc (PLN-0.00)

  Kura, co tyła na diecie.txt (PLN-0.00)

  Kura, co tyła na diecie.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kura, co tyła na diecie.PDF – (PLN 0.00);

  Kura, co tyła na diecie.MOBI – (PLN 0.00);

  Kura, co tyła na diecie.EPUB – (PLN 0.00);

  Kura, co tyła na diecie.DOC – (PLN 0.00);

  Kura, co tyła na diecie.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kura, co tyła na diecie ebook, Książkę Kura, co tyła na diecie FB2, Download Kura, co tyła na diecie PDF , Download Kura, co tyła na diecie MOBI, Online Kura, co tyła na diecie książkę, Za darmo Pobierz Kura, co tyła na diecie IPhone, Online Książkę Kura, co tyła na diecie PDF, Za darmo Kura, co tyła na diecie DJVU, Za darmo pobierz Kura, co tyła na diecie TXT, Pobierz Kura, co tyła na diecie RTF, Online Kura, co tyła na diecie FB2 , e-książkę Kura, co tyła na diecie pobierz TXT, Za darmo Kura, co tyła na diecie pobierz książkę, Książkę Kura, co tyła na diecie pobierz MOBI, Pobierz Kura, co tyła na diecie IPad, Czytaj Kura, co tyła na diecie MOBI, Czytaj Kura, co tyła na diecie DOCX, Za darmo Kura, co tyła na diecie AWZ, Download książkę Kura, co tyła na diecie iPad , Za darmo Kura, co tyła na diecie DJVU, Download Kura, co tyła na diecie książkę za darmo, Za darmo książkę Kura, co tyła na diecie DVD, Czytaj Kura, co tyła na diecie TXT, eBook Kura, co tyła na diecie pobierz DJVU, Kura, co tyła na diecie pobierz książkę za darmo, Kura, co tyła na diecie pobierz książkę pdf za darmo, Kura, co tyła na diecie pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kura, co tyła na diecie pdf za darmo.

  Leave a Reply