Pobierz Książkę Kuna za kaloryferem za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Kuna za kaloryferem za darmo pdf, ePub, kindle

Kuna za kaloryferem Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kuna za kaloryferem


„Kuna za kaloryferem” doczekała się drugiego wydania. Książka dziennikarza „Gazety Wyborczej”, przyrodnika Adama Wajraka i biolożki Nurii Selvy Fernandez jest dowcipną i pełną ciepła opowieścią o ratowaniu zwierząt, które inaczej czekałaby śmierć. Wszystko zaczęło się od wrony Kra – pisklaka znalezionego przez Wajraka na warszawskim Żoliborzu. Potem było gospodarstwo w Teremiskach leżących w…

„Kuna za kaloryferem” doczekała się drugiego wydania. Książka dziennikarza „Gazety Wyborczej”, przyrodnika Adama Wajraka i biolożki Nurii Selvy Fernandez jest dowcipną i pełną ciepła opowieścią o ratowaniu zwierząt, które inaczej czekałaby śmierć. Wszystko zaczęło się od wrony Kra – pisklaka znalezionego przez Wajraka na warszawskim Żoliborzu. Potem było gospodarstwo w Teremiskach leżących w pobliżu Puszczy Białowieskiej, a w nim m.in. boćki Kuternoga oraz szalony Declan, wydra Julek, która została holenderskim skarbem narodowym, i gromada sów – wielbicielek dnia. Z pełnej humoru książki dowiemy się również, jak witają się bociany, co robić, gdy marzną im stopy i na czym polegał kuni horror, z jakim musieli zmierzyć się przyrodnicy. Obecne wydanie „Kuny za kaloryferem” zostało uzupełnione o jeden rozdział. Przeczytamy w nim m.in. o sprytnym żebraku, czyli srokoszu Pidonie, oraz często naburmuszonej kruczycy Kurze. Atutem fascynującej opowieści o zwierzętach i próbach poznania ich zwyczajów są piękne zdjęcia wykonane przez oboje autorów.

 

Język Polski!


Pobierz Kuna za kaloryferem Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kuna za kaloryferem (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-268-0504-2
  liczba stron
  352
  kategoria
  flora i fauna
  język
  polski
  dodała
  buziaczek197


  Pobierz Kuna za kaloryferem eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kuna za kaloryferem.pdf (PLN-0.00)

  Kuna za kaloryferem.epub (PLN-0.00)

  Kuna za kaloryferem.doc (PLN-0.00)

  Kuna za kaloryferem.txt (PLN-0.00)

  Kuna za kaloryferem.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kuna za kaloryferem.PDF – (PLN 0.00);

  Kuna za kaloryferem.MOBI – (PLN 0.00);

  Kuna za kaloryferem.EPUB – (PLN 0.00);

  Kuna za kaloryferem.DOC – (PLN 0.00);

  Kuna za kaloryferem.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kuna za kaloryferem ebook, Książkę Kuna za kaloryferem FB2, Download Kuna za kaloryferem PDF , Download Kuna za kaloryferem MOBI, Online Kuna za kaloryferem książkę, Za darmo Pobierz Kuna za kaloryferem IPhone, Online Książkę Kuna za kaloryferem PDF, Za darmo Kuna za kaloryferem DJVU, Za darmo pobierz Kuna za kaloryferem TXT, Pobierz Kuna za kaloryferem RTF, Online Kuna za kaloryferem FB2 , e-książkę Kuna za kaloryferem pobierz TXT, Za darmo Kuna za kaloryferem pobierz książkę, Książkę Kuna za kaloryferem pobierz MOBI, Pobierz Kuna za kaloryferem IPad, Czytaj Kuna za kaloryferem MOBI, Czytaj Kuna za kaloryferem DOCX, Za darmo Kuna za kaloryferem AWZ, Download książkę Kuna za kaloryferem iPad , Za darmo Kuna za kaloryferem DJVU, Download Kuna za kaloryferem książkę za darmo, Za darmo książkę Kuna za kaloryferem DVD, Czytaj Kuna za kaloryferem TXT, eBook Kuna za kaloryferem pobierz DJVU, Kuna za kaloryferem pobierz książkę za darmo, Kuna za kaloryferem pobierz książkę pdf za darmo, Kuna za kaloryferem pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kuna za kaloryferem pdf za darmo.

  Leave a Reply