Pobierz Książkę Kucharka litewska za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Kucharka litewska za darmo pdf, ePub, kindle

Kucharka litewska Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kucharka litewska


rzedstawiamy Państwu reprint znanej i wielokrotnie wznawianej Kucharki litewskiej. Po raz pierwszy ukazała się ona w 1854 roku. Nasz reprint jest wierną kopią jedenastego wydania Kucharki… z 1913 roku. Książka ta jest nie tylko zbiorem przepisów kulinarnych, ale również namacalnym świadectwem swoich czasów. Możemy dowiedzieć się z niej, co jadało się w ówczesnych dworach szlacheckich, jakie…

rzedstawiamy Państwu reprint znanej i wielokrotnie wznawianej Kucharki litewskiej. Po raz pierwszy ukazała się ona w 1854 roku. Nasz reprint jest wierną kopią jedenastego wydania Kucharki… z 1913 roku. Książka ta jest nie tylko zbiorem przepisów kulinarnych, ale również namacalnym świadectwem swoich czasów. Możemy dowiedzieć się z niej, co jadało się w ówczesnych dworach szlacheckich, jakie potrawy podawane były na przyjęciach i balach. I choć dzisiaj trudno wyobrazić sobie zupę pomidorową gotowaną na czterech funtach mięsa wołowego (ok. 4 kilogramy), to przepisy w niej zawarte niewątpliwie okażą się inspiracją dla niejednej współczesnej kucharki. Zawierają one proste i naturalne składniki oraz porady dotyczące prowadzenia kuchni. Pozycja ta zainteresuje także filologów i historyków, jako źródło oryginalnego języka i wiedzy o ówczesnej diecie. Przepisy w niej zawarte opisane zostały we wstępie, jako zdrowe, smaczne i oszczędne. Jakże zmienił się nasz pogląd na zdrową kuchnię od tamtych czasów… Oddajemy w Państwa ręce książkę, którą posługiwały się nasze prababki, w niezmienionej formie, bez korekty języka, aby umożliwić Państwu kulinarną podróż w przeszłość do czasów szampionów, legumin i melszpejzów.

 

Język Polski!


Pobierz Kucharka litewska Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kucharka litewska (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788362905973
  liczba stron
  582
  słowa kluczowe
  kuchnia, gotowanie, dania, reprint, volumina.pl
  język
  polski


  Pobierz Kucharka litewska eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kucharka litewska.pdf (PLN-0.00)

  Kucharka litewska.epub (PLN-0.00)

  Kucharka litewska.doc (PLN-0.00)

  Kucharka litewska.txt (PLN-0.00)

  Kucharka litewska.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kucharka litewska.PDF – (PLN 0.00);

  Kucharka litewska.MOBI – (PLN 0.00);

  Kucharka litewska.EPUB – (PLN 0.00);

  Kucharka litewska.DOC – (PLN 0.00);

  Kucharka litewska.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kucharka litewska ebook, Książkę Kucharka litewska FB2, Download Kucharka litewska PDF , Download Kucharka litewska MOBI, Online Kucharka litewska książkę, Za darmo Pobierz Kucharka litewska IPhone, Online Książkę Kucharka litewska PDF, Za darmo Kucharka litewska DJVU, Za darmo pobierz Kucharka litewska TXT, Pobierz Kucharka litewska RTF, Online Kucharka litewska FB2 , e-książkę Kucharka litewska pobierz TXT, Za darmo Kucharka litewska pobierz książkę, Książkę Kucharka litewska pobierz MOBI, Pobierz Kucharka litewska IPad, Czytaj Kucharka litewska MOBI, Czytaj Kucharka litewska DOCX, Za darmo Kucharka litewska AWZ, Download książkę Kucharka litewska iPad , Za darmo Kucharka litewska DJVU, Download Kucharka litewska książkę za darmo, Za darmo książkę Kucharka litewska DVD, Czytaj Kucharka litewska TXT, eBook Kucharka litewska pobierz DJVU, Kucharka litewska pobierz książkę za darmo, Kucharka litewska pobierz książkę pdf za darmo, Kucharka litewska pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kucharka litewska pdf za darmo.

  Leave a Reply