Pobierz Książkę Kto tu rządzi? za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Kto tu rządzi? za darmo pdf, ePub, kindle

Kto tu rządzi? Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kto tu rządzi?


NIEPOKORNA PRAWDA

To gorzka i prawdziwa odpowiedź na rządową propagandę sukcesu o Polsce w ostatnich 25 latach.
O tej książce będzie głośno. Niepokorny reżyser, wielokrotnie represjonowany przez rządzących, jasno, odważnie i po nazwiskach mówi w rozmowie z Janem Pińskim, co zdarzyło się w Polsce przez ostatnie 25 lat “transformacji” i kto nami rządzi.

“Odpowiedź na pytanie, kto dzisiaj…

NIEPOKORNA PRAWDA

To gorzka i prawdziwa odpowiedź na rządową propagandę sukcesu o Polsce w ostatnich 25 latach.
O tej książce będzie głośno. Niepokorny reżyser, wielokrotnie represjonowany przez rządzących, jasno, odważnie i po nazwiskach mówi w rozmowie z Janem Pińskim, co zdarzyło się w Polsce przez ostatnie 25 lat “transformacji” i kto nami rządzi.

“Odpowiedź na pytanie, kto dzisiaj naprawdę rządzi Polską, jest nieskomplikowana. Polską rządzi łże-elita, elita podstawiona. Elita, która zajęła miejsce prawdziwej elity: wyrżniętych, ograbionych, zdeklasowanych, wypchniętych na emigrację czy to wewnętrzną, czy zagraniczną. Ta elita, fundamentalnie różni się od elity narodowej tym mianowicie, że ta nowa „szlachta” nie ma żadnych zasług.
Ta nowa „szlachta”, nowa post-peerelowska klasa polityczna zawdzięcza swój awans społeczny, ekonomiczny, polityczny, czyli władzę po prostu, aktom n i e w i e r n o ś c i Rzeczypospolitej. Wszyscy, którzy dzisiaj rozdają karty i wyjadają konfitury, mając do nich najlepszy dostęp, zasłużyli się niewiernością Polsce, narodowi polskiemu, wchodząc w relacje i więzi lojalności z władzami innych państw, innych projektów państwowych, które działają na naszym terytorium”.
Grzegorz Braun

Jan Piński
Z wykształcenia i zawodu dziennikarz. Z zamiłowania – szachista (mistrz międzynarodowy w szachach, były wicemistrz Europy juniorów). Przez blisko dekadę związany ze “starym” liberalnym, przekornym dbającym o spuściznę Stefana Kisielewskiego tygodnikiem “Wprost”. W 2009 r. był szefem wszystkich programów informacyjnych telewizji publicznej, gdzie zasłynął dyscyplinarnym zwolnieniem prezenterki Hanny Lis. Od 28 listopada 2012 r. redaktor naczelny „Uważam Rze”.

 

Język Polski!


Pobierz Kto tu rządzi? Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kto tu rządzi? (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788363865733
  liczba stron
  144
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski
  dodał
  Silny_Belwas


  Pobierz Kto tu rządzi? eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kto tu rządzi?.pdf (PLN-0.00)

  Kto tu rządzi?.epub (PLN-0.00)

  Kto tu rządzi?.doc (PLN-0.00)

  Kto tu rządzi?.txt (PLN-0.00)

  Kto tu rządzi?.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kto tu rządzi?.PDF – (PLN 0.00);

  Kto tu rządzi?.MOBI – (PLN 0.00);

  Kto tu rządzi?.EPUB – (PLN 0.00);

  Kto tu rządzi?.DOC – (PLN 0.00);

  Kto tu rządzi?.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kto tu rządzi? ebook, Książkę Kto tu rządzi? FB2, Download Kto tu rządzi? PDF , Download Kto tu rządzi? MOBI, Online Kto tu rządzi? książkę, Za darmo Pobierz Kto tu rządzi? IPhone, Online Książkę Kto tu rządzi? PDF, Za darmo Kto tu rządzi? DJVU, Za darmo pobierz Kto tu rządzi? TXT, Pobierz Kto tu rządzi? RTF, Online Kto tu rządzi? FB2 , e-książkę Kto tu rządzi? pobierz TXT, Za darmo Kto tu rządzi? pobierz książkę, Książkę Kto tu rządzi? pobierz MOBI, Pobierz Kto tu rządzi? IPad, Czytaj Kto tu rządzi? MOBI, Czytaj Kto tu rządzi? DOCX, Za darmo Kto tu rządzi? AWZ, Download książkę Kto tu rządzi? iPad , Za darmo Kto tu rządzi? DJVU, Download Kto tu rządzi? książkę za darmo, Za darmo książkę Kto tu rządzi? DVD, Czytaj Kto tu rządzi? TXT, eBook Kto tu rządzi? pobierz DJVU, Kto tu rządzi? pobierz książkę za darmo, Kto tu rządzi? pobierz książkę pdf za darmo, Kto tu rządzi? pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kto tu rządzi? pdf za darmo.

  Leave a Reply