Pobierz Książkę Krawędź wieczności za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Krawędź wieczności za darmo pdf, ePub, kindle

Krawędź wieczności Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Krawędź wieczności


Ostatnia część monumentalnej trylogii Kena Folletta Stulecie. Tom Krawędź wieczności opowiada o okresie od wzniesienia muru berlińskiego do zwycięstwa Baracka Obamy w wyborach prezydenckich. Śledzimy losy pięciu rodzin – amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej – na tle burz historycznych rozgrywających się w drugiej połowie XX wieku i pierwszych latach XXI. Kryzys…

Ostatnia część monumentalnej trylogii Kena Folletta Stulecie. Tom Krawędź wieczności opowiada o okresie od wzniesienia muru berlińskiego do zwycięstwa Baracka Obamy w wyborach prezydenckich. Śledzimy losy pięciu rodzin – amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej – na tle burz historycznych rozgrywających się w drugiej połowie XX wieku i pierwszych latach XXI. Kryzys kubański, zamachy na Martina Luthera Kinga i J.F. Kennedy’ego, złoty wiek rock and rolla, protesty przeciwko wojnie w Wietnamie, afera Watergate, odwilż w Związku Radzieckim – Ken Follett kreśli pełen rozmachu obraz czasów współczesnych.

Nauczycielka Rebecca Hoffman dowiaduje się, że przez lata była śledzona przez Stasi. To odkrycie skłoni ją to do działań, które wpłyną na losy całej jej rodziny. Pochodzący z mieszanego małżeństwa George Jakes trafia w sam środek przełomowych wydarzeń związanych z walką o prawa obywatelskie dla czarnoskórych obywateli USA. A Dimka Dvorkin zostaje doradcą Nikity Chruszczowa w czasach, gdy groźba wojny nuklearnej wydaje się bardzo realna. W świecie, w którym z niespotykaną dotąd determinacją w dążeniu do władzy ścierają się mocarstwa, bohaterowie powieści Krawędź wieczności – każdy na swój sposób – próbują odnaleźć swoje miejsce.

 

Język Polski!


Pobierz Krawędź wieczności Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Krawędź wieczności (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Krawędź wieczności eBook za darmo:

  Mirror-2

  Krawędź wieczności.pdf (PLN-0.00)

  Krawędź wieczności.epub (PLN-0.00)

  Krawędź wieczności.doc (PLN-0.00)

  Krawędź wieczności.txt (PLN-0.00)

  Krawędź wieczności.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Krawędź wieczności.PDF – (PLN 0.00);

  Krawędź wieczności.MOBI – (PLN 0.00);

  Krawędź wieczności.EPUB – (PLN 0.00);

  Krawędź wieczności.DOC – (PLN 0.00);

  Krawędź wieczności.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Krawędź wieczności ebook, Książkę Krawędź wieczności FB2, Download Krawędź wieczności PDF , Download Krawędź wieczności MOBI, Online Krawędź wieczności książkę, Za darmo Pobierz Krawędź wieczności IPhone, Online Książkę Krawędź wieczności PDF, Za darmo Krawędź wieczności DJVU, Za darmo pobierz Krawędź wieczności TXT, Pobierz Krawędź wieczności RTF, Online Krawędź wieczności FB2 , e-książkę Krawędź wieczności pobierz TXT, Za darmo Krawędź wieczności pobierz książkę, Książkę Krawędź wieczności pobierz MOBI, Pobierz Krawędź wieczności IPad, Czytaj Krawędź wieczności MOBI, Czytaj Krawędź wieczności DOCX, Za darmo Krawędź wieczności AWZ, Download książkę Krawędź wieczności iPad , Za darmo Krawędź wieczności DJVU, Download Krawędź wieczności książkę za darmo, Za darmo książkę Krawędź wieczności DVD, Czytaj Krawędź wieczności TXT, eBook Krawędź wieczności pobierz DJVU, Krawędź wieczności pobierz książkę za darmo, Krawędź wieczności pobierz książkę pdf za darmo, Krawędź wieczności pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Krawędź wieczności pdf za darmo.

  Leave a Reply