Pobierz Książkę Kłopoty babuni za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Kłopoty babuni za darmo pdf, ePub, kindle

Kłopoty babuni Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Kłopoty babuni


Jest to jeden z wcześniejszych utworów Prusa – w tym okresie opowiadania pisarza miały głównie zabawowy charakter, ich celem było zabawienie czytelnika za pomocą żartobliwie przedstawionych scen z życia obyczajowego społeczeństwa.

Centralną postacią jest w utworze pułkownik, odwiedza go żona majora, który niegdyś pod nim służył. Osiemdziesięcioletnia kobieta potrzebuje pomocy w kształceniu…

Jest to jeden z wcześniejszych utworów Prusa – w tym okresie opowiadania pisarza miały głównie zabawowy charakter, ich celem było zabawienie czytelnika za pomocą żartobliwie przedstawionych scen z życia obyczajowego społeczeństwa.

Centralną postacią jest w utworze pułkownik, odwiedza go żona majora, który niegdyś pod nim służył. Osiemdziesięcioletnia kobieta potrzebuje pomocy w kształceniu jej wnuka – Soterka. Staje się to punktem wyjścia do podróży w poszukiwaniu odpowiednich nauczycieli, z których wszyscy okazują się podejrzani i niekompetentni. Sam pułkownik coraz bardziej chce się uwolnić od kłopotliwej i zalecającej się do niego staruszki, stosuje więc rozmaite wybiegi i wchodzi w układy z różnymi poznanymi po drodze osobami.

 

Język Polski!


Pobierz Kłopoty babuni Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Kłopoty babuni (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  liczba stron
  160
  słowa kluczowe
  babcia, nowela, nauczyciele
  kategoria
  klasyka
  język
  polski
  dodał
  Arek


  Pobierz Kłopoty babuni eBook za darmo:

  Mirror-2

  Kłopoty babuni.pdf (PLN-0.00)

  Kłopoty babuni.epub (PLN-0.00)

  Kłopoty babuni.doc (PLN-0.00)

  Kłopoty babuni.txt (PLN-0.00)

  Kłopoty babuni.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Kłopoty babuni.PDF – (PLN 0.00);

  Kłopoty babuni.MOBI – (PLN 0.00);

  Kłopoty babuni.EPUB – (PLN 0.00);

  Kłopoty babuni.DOC – (PLN 0.00);

  Kłopoty babuni.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Kłopoty babuni ebook, Książkę Kłopoty babuni FB2, Download Kłopoty babuni PDF , Download Kłopoty babuni MOBI, Online Kłopoty babuni książkę, Za darmo Pobierz Kłopoty babuni IPhone, Online Książkę Kłopoty babuni PDF, Za darmo Kłopoty babuni DJVU, Za darmo pobierz Kłopoty babuni TXT, Pobierz Kłopoty babuni RTF, Online Kłopoty babuni FB2 , e-książkę Kłopoty babuni pobierz TXT, Za darmo Kłopoty babuni pobierz książkę, Książkę Kłopoty babuni pobierz MOBI, Pobierz Kłopoty babuni IPad, Czytaj Kłopoty babuni MOBI, Czytaj Kłopoty babuni DOCX, Za darmo Kłopoty babuni AWZ, Download książkę Kłopoty babuni iPad , Za darmo Kłopoty babuni DJVU, Download Kłopoty babuni książkę za darmo, Za darmo książkę Kłopoty babuni DVD, Czytaj Kłopoty babuni TXT, eBook Kłopoty babuni pobierz DJVU, Kłopoty babuni pobierz książkę za darmo, Kłopoty babuni pobierz książkę pdf za darmo, Kłopoty babuni pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Kłopoty babuni pdf za darmo.

  Leave a Reply