Pobierz Książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki za darmo pdf, ePub, kindle

Jośka. Pamiętnik maturzystki Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Jośka. Pamiętnik maturzystki


Jośka nie jest typową nastolatką tak mogłoby się przynajmniej wydawać. W klasie maturalnej ze zdumieniem odkrywa, że… wielu jej rówieśników ma kontakt z narkotykami. Szokiem jest dla niej również ciąża przyjaciółki. Trudno jednak mówić o naiwności; Jośka jest po prostu dziewczyną obdarzoną rozsądkiem, z dobrze poukładanym światem i priorytetami. Jak wyglądają jej relacje z rówieśnikami i z…

Jośka nie jest typową nastolatką tak mogłoby się przynajmniej wydawać. W klasie maturalnej ze zdumieniem odkrywa, że… wielu jej rówieśników ma kontakt z narkotykami. Szokiem jest dla niej również ciąża przyjaciółki. Trudno jednak mówić o naiwności; Jośka jest po prostu dziewczyną obdarzoną rozsądkiem, z dobrze poukładanym światem i priorytetami. Jak wyglądają jej relacje z rówieśnikami i z rodziną? Czy rzeczywiście tak bardzo różni się od swoich koleżanek?

Wraz z rozpoczęciem ostatniego roku w liceum Jośka postanawia pisać pamiętnik. O tym, jak bystrą jest obserwatorką, czytelnik przekona się już z lektury pierwszych stron jej zapisków.

Książka tchnie optymizmem, znalazło się tutaj miejsce na dużą dawkę humoru. Jośka pamiętnik maturzystki to wyśmienita lektura zarówno dla licealistów, jak i nieco młodszych czytelników, którzy chcą poznać problemy starszych kolegów.

 

Język Polski!


Pobierz Jośka. Pamiętnik maturzystki Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Jośka. Pamiętnik maturzystki (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788388109980
  liczba stron
  208
  słowa kluczowe
  matura, narkotyki, pamiętnik
  język
  polski


  Pobierz Jośka. Pamiętnik maturzystki eBook za darmo:

  Mirror-2

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.pdf (PLN-0.00)

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.epub (PLN-0.00)

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.doc (PLN-0.00)

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.txt (PLN-0.00)

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Jośka. Pamiętnik maturzystki.PDF – (PLN 0.00);

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.MOBI – (PLN 0.00);

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.EPUB – (PLN 0.00);

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.DOC – (PLN 0.00);

  Jośka. Pamiętnik maturzystki.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Jośka. Pamiętnik maturzystki ebook, Książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki FB2, Download Jośka. Pamiętnik maturzystki PDF , Download Jośka. Pamiętnik maturzystki MOBI, Online Jośka. Pamiętnik maturzystki książkę, Za darmo Pobierz Jośka. Pamiętnik maturzystki IPhone, Online Książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki PDF, Za darmo Jośka. Pamiętnik maturzystki DJVU, Za darmo pobierz Jośka. Pamiętnik maturzystki TXT, Pobierz Jośka. Pamiętnik maturzystki RTF, Online Jośka. Pamiętnik maturzystki FB2 , e-książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki pobierz TXT, Za darmo Jośka. Pamiętnik maturzystki pobierz książkę, Książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki pobierz MOBI, Pobierz Jośka. Pamiętnik maturzystki IPad, Czytaj Jośka. Pamiętnik maturzystki MOBI, Czytaj Jośka. Pamiętnik maturzystki DOCX, Za darmo Jośka. Pamiętnik maturzystki AWZ, Download książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki iPad , Za darmo Jośka. Pamiętnik maturzystki DJVU, Download Jośka. Pamiętnik maturzystki książkę za darmo, Za darmo książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki DVD, Czytaj Jośka. Pamiętnik maturzystki TXT, eBook Jośka. Pamiętnik maturzystki pobierz DJVU, Jośka. Pamiętnik maturzystki pobierz książkę za darmo, Jośka. Pamiętnik maturzystki pobierz książkę pdf za darmo, Jośka. Pamiętnik maturzystki pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Jośka. Pamiętnik maturzystki pdf za darmo.

  Leave a Reply