Pobierz Książkę Iskra za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Iskra za darmo pdf, ePub, kindle

Iskra Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Iskra


Na dalekiej północy, w położonym w niedostępnych górach majątku mieszka Iskra – dziewczyna o nadzwyczajnej urodzie i włosach barwy ognia. Obdarzona zdolnością wnikania w umysły i ich kontrolowania wzbudza pożądanie, zazdrość, strach i nienawiść. Ją samą własna moc napawa obrzydzeniem. Wolałaby nie znać myśli i tajemnic innych ludzi. Pomimo swych niezwykłych zdolności stara się wieść normalne…

Na dalekiej północy, w położonym w niedostępnych górach majątku mieszka Iskra – dziewczyna o nadzwyczajnej urodzie i włosach barwy ognia. Obdarzona zdolnością wnikania w umysły i ich kontrolowania wzbudza pożądanie, zazdrość, strach i nienawiść. Ją samą własna moc napawa obrzydzeniem. Wolałaby nie znać myśli i tajemnic innych ludzi. Pomimo swych niezwykłych zdolności stara się wieść normalne życie.

Spokój burzy pojawienie się w okolicznych lasach szpiegów i bandytów. Zbuntowani lordowie tworzą własne armie, by obalić młodego króla, ludzie lojalni wobec niego potrzebują pomocy dziewczyny w wykryciu spisku na życie monarchy. Wrogowie chcą ją schwytać, rozpoczyna się polowanie na Iskrę…

Czy zdoła umknąć wrogom i udaremnić plany buntowników? Czy złamie swoje zasady, by ocalić królestwo oraz przyjaciół, i nie stanie się przy tym potworem, jakim był jej ojciec?

 

Język Polski!


Pobierz Iskra Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Iskra (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Iskra eBook za darmo:

  Mirror-2

  Iskra.pdf (PLN-0.00)

  Iskra.epub (PLN-0.00)

  Iskra.doc (PLN-0.00)

  Iskra.txt (PLN-0.00)

  Iskra.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Iskra.PDF – (PLN 0.00);

  Iskra.MOBI – (PLN 0.00);

  Iskra.EPUB – (PLN 0.00);

  Iskra.DOC – (PLN 0.00);

  Iskra.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Iskra ebook, Książkę Iskra FB2, Download Iskra PDF , Download Iskra MOBI, Online Iskra książkę, Za darmo Pobierz Iskra IPhone, Online Książkę Iskra PDF, Za darmo Iskra DJVU, Za darmo pobierz Iskra TXT, Pobierz Iskra RTF, Online Iskra FB2 , e-książkę Iskra pobierz TXT, Za darmo Iskra pobierz książkę, Książkę Iskra pobierz MOBI, Pobierz Iskra IPad, Czytaj Iskra MOBI, Czytaj Iskra DOCX, Za darmo Iskra AWZ, Download książkę Iskra iPad , Za darmo Iskra DJVU, Download Iskra książkę za darmo, Za darmo książkę Iskra DVD, Czytaj Iskra TXT, eBook Iskra pobierz DJVU, Iskra pobierz książkę za darmo, Iskra pobierz książkę pdf za darmo, Iskra pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Iskra pdf za darmo.

  Leave a Reply