Pobierz Książkę Historia weterynarii i deontologia za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Historia weterynarii i deontologia za darmo pdf, ePub, kindle

Historia weterynarii i deontologia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Historia weterynarii i deontologia


Autorzy przybliżają czytelnikom m.in. przejście od Antyku do Średniowiecza, a następnie przyczyny regresu nauk w Średniowieczu i ich erupcję w Odrodzeniu. Uwagę poświęcono również osobom niezwiązanym bezpośrednio z weterynarią – Marsilio Ficino, Goethemu, Paracelsusowi czy Miguelowi Serveto, bez których postęp w nauce, w tym w naukach biologicznych, nie byłby możliwy.

Poruszono również…

Autorzy przybliżają czytelnikom m.in. przejście od Antyku do Średniowiecza, a następnie przyczyny regresu nauk w Średniowieczu i ich erupcję w Odrodzeniu. Uwagę poświęcono również osobom niezwiązanym bezpośrednio z weterynarią – Marsilio Ficino, Goethemu, Paracelsusowi czy Miguelowi Serveto, bez których postęp w nauce, w tym w naukach biologicznych, nie byłby możliwy.

Poruszono również zagadnienia związane z etyką i deontologią oraz współczesnymi problemami dotyczącymi ochrony zwierząt i środowiska. Lekarz weterynarii, jako osoba blisko związana ze zwierzętami, powinien odgrywać i na tym polu właściwą rolę. Niepokojące jest to, że kwestie ochrony i praw zwierząt omawiane są najczęściej przez biologów, lekarzy, etyków i bioetyków, ale bez udziału lekarzy weterynarii, a przecież to oni wiedzą w praktyce najwięcej o cierpieniu zwierząt i relacjach człowiek – zwierzę.

Autorzy wykorzystali fragmenty swoich artykułów zamieszczonych w czasopismach „Medycyna Weterynaryjna” i „Życie Weterynaryjne” oraz rozdziałów monografi i „Dawna medycyna i weterynaria militarna” [102].

Książka adresowana jest przede wszystkim do studentów medycyny weterynaryjnej i lekarzy weterynarii, ale autorzy mają nadzieję, że wzbudzi ona także zainteresowanie miłośników innych dziedzin nauki.

 

Język Polski!


Pobierz Historia weterynarii i deontologia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Historia weterynarii i deontologia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788309010494
  liczba stron
  464
  słowa kluczowe
  weterynaria
  kategoria
  popularnonaukowe
  język
  polski
  dodała
  krosciucha


  Pobierz Historia weterynarii i deontologia eBook za darmo:

  Mirror-2

  Historia weterynarii i deontologia.pdf (PLN-0.00)

  Historia weterynarii i deontologia.epub (PLN-0.00)

  Historia weterynarii i deontologia.doc (PLN-0.00)

  Historia weterynarii i deontologia.txt (PLN-0.00)

  Historia weterynarii i deontologia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Historia weterynarii i deontologia.PDF – (PLN 0.00);

  Historia weterynarii i deontologia.MOBI – (PLN 0.00);

  Historia weterynarii i deontologia.EPUB – (PLN 0.00);

  Historia weterynarii i deontologia.DOC – (PLN 0.00);

  Historia weterynarii i deontologia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Historia weterynarii i deontologia ebook, Książkę Historia weterynarii i deontologia FB2, Download Historia weterynarii i deontologia PDF , Download Historia weterynarii i deontologia MOBI, Online Historia weterynarii i deontologia książkę, Za darmo Pobierz Historia weterynarii i deontologia IPhone, Online Książkę Historia weterynarii i deontologia PDF, Za darmo Historia weterynarii i deontologia DJVU, Za darmo pobierz Historia weterynarii i deontologia TXT, Pobierz Historia weterynarii i deontologia RTF, Online Historia weterynarii i deontologia FB2 , e-książkę Historia weterynarii i deontologia pobierz TXT, Za darmo Historia weterynarii i deontologia pobierz książkę, Książkę Historia weterynarii i deontologia pobierz MOBI, Pobierz Historia weterynarii i deontologia IPad, Czytaj Historia weterynarii i deontologia MOBI, Czytaj Historia weterynarii i deontologia DOCX, Za darmo Historia weterynarii i deontologia AWZ, Download książkę Historia weterynarii i deontologia iPad , Za darmo Historia weterynarii i deontologia DJVU, Download Historia weterynarii i deontologia książkę za darmo, Za darmo książkę Historia weterynarii i deontologia DVD, Czytaj Historia weterynarii i deontologia TXT, eBook Historia weterynarii i deontologia pobierz DJVU, Historia weterynarii i deontologia pobierz książkę za darmo, Historia weterynarii i deontologia pobierz książkę pdf za darmo, Historia weterynarii i deontologia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Historia weterynarii i deontologia pdf za darmo.

  Leave a Reply