Pobierz Książkę Helikopter w ogniu za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Helikopter w ogniu za darmo pdf, ePub, kindle

Helikopter w ogniu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Helikopter w ogniu


Kanwa filmu Ridley’a Scotta i międzynarodowy bestseller końca XX wieku, którego polskie wydanie ukazuje się po raz pierwszy prawie 20 lat po wydarzeniach w Mogadiszu. Próba ujęcia adiutantów somalijskiego watażki zakończona strąceniem 2 helikopterów i śmiercią 18 amerykańskich żołnierzy nie jest luźnym rozważaniem nad sensem amerykańskiej interwencji, ale trzymającą w napięciu niemalże…

Kanwa filmu Ridley’a Scotta i międzynarodowy bestseller końca XX wieku, którego polskie wydanie ukazuje się po raz pierwszy prawie 20 lat po wydarzeniach w Mogadiszu. Próba ujęcia adiutantów somalijskiego watażki zakończona strąceniem 2 helikopterów i śmiercią 18 amerykańskich żołnierzy nie jest luźnym rozważaniem nad sensem amerykańskiej interwencji, ale trzymającą w napięciu niemalże stenograficzną relacją z pola bitwy. Książka Marka Bowdena przypomina dokładnie ułożoną grę strategiczną, w której pionkami są elitarne oddziały rangersów i Delta Force, grę rozsypującą się na naszych oczach jak kostki domina. Nieprzypadkowo Bitwa o Mogadiszu, jak nazwały operację wojskową media stanowi klasyczne studium przypadku jak wszystko, co miało pójść dobrze, poszło całkowicie źle.

“Przejmujący zapis dramatu stu kilkudziesięciu Amerykanów i tysięcy Somalijczyków, po którym świat porzucił Somalię. I nie chce tam wrócić”.
JĘDRZEJ WINIECKI
Polityka

“Gorzka opowieść o tym, jak pycha przemienia najlepsze zamiary w ich przeciwieństwo”.
WOJCIECH JAGIELSKI
Gazeta Wyborcza

“Natężenie akcji wystarczy na obdzielenie kilku filmów”.
WOJCIECH LORENZ
Rzeczpospolita

“Prawdziwa i realistyczna”.
RAFAŁ STAŃCZYK
TVP

“Bowden wykonał kawał świetnej roboty”.
BERTOLD KITTEL
TVN

Precyzyjny opis brutalności współczesnej wojny, od którego cierpnie skóra.
ANDRZEJ CHOJNOWSKI
CKM

Dzieło na miarę „Plutonu”.
ARTUR GÓRSKI
Focus Śledczy

Książka niezwykła. Powinien przeczytać ją każdy, kogo interesuje otaczający świat zbudowany TAK, że gdy kończy się jeden konflikt zbrojny, zaraz zaczyna się kolejny lub kilka toczy się równolegle.
SŁAWOMIR PETELICKI
twórca i dwukrotny dowódca Jednostki Wojskowej GROM

 

Język Polski!


Pobierz Helikopter w ogniu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Helikopter w ogniu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Helikopter w ogniu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Helikopter w ogniu.pdf (PLN-0.00)

  Helikopter w ogniu.epub (PLN-0.00)

  Helikopter w ogniu.doc (PLN-0.00)

  Helikopter w ogniu.txt (PLN-0.00)

  Helikopter w ogniu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Helikopter w ogniu.PDF – (PLN 0.00);

  Helikopter w ogniu.MOBI – (PLN 0.00);

  Helikopter w ogniu.EPUB – (PLN 0.00);

  Helikopter w ogniu.DOC – (PLN 0.00);

  Helikopter w ogniu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Helikopter w ogniu ebook, Książkę Helikopter w ogniu FB2, Download Helikopter w ogniu PDF , Download Helikopter w ogniu MOBI, Online Helikopter w ogniu książkę, Za darmo Pobierz Helikopter w ogniu IPhone, Online Książkę Helikopter w ogniu PDF, Za darmo Helikopter w ogniu DJVU, Za darmo pobierz Helikopter w ogniu TXT, Pobierz Helikopter w ogniu RTF, Online Helikopter w ogniu FB2 , e-książkę Helikopter w ogniu pobierz TXT, Za darmo Helikopter w ogniu pobierz książkę, Książkę Helikopter w ogniu pobierz MOBI, Pobierz Helikopter w ogniu IPad, Czytaj Helikopter w ogniu MOBI, Czytaj Helikopter w ogniu DOCX, Za darmo Helikopter w ogniu AWZ, Download książkę Helikopter w ogniu iPad , Za darmo Helikopter w ogniu DJVU, Download Helikopter w ogniu książkę za darmo, Za darmo książkę Helikopter w ogniu DVD, Czytaj Helikopter w ogniu TXT, eBook Helikopter w ogniu pobierz DJVU, Helikopter w ogniu pobierz książkę za darmo, Helikopter w ogniu pobierz książkę pdf za darmo, Helikopter w ogniu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Helikopter w ogniu pdf za darmo.

  Leave a Reply