Pobierz Książkę Głowa Niobe za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Głowa Niobe za darmo pdf, ePub, kindle

Głowa Niobe Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Głowa Niobe


W Nieborowie, dawnej arystokratycznej posiadłości, gdzie znajduje się muzeum z kolekcją rzeźb antycznych, odbywa się międzynarodowa konferencja naukowa. Mario jest tam jako naukowiec, spec od budowy ludzkiego ciała, w jakim jednak charakterze pojawiła się tam jego dawna koleżanka, Juliana. Pierwszej nocy zostaje zamordowana artystka fotografująca zabytkowe dzieła sztuki – zabójca odciął jej…

W Nieborowie, dawnej arystokratycznej posiadłości, gdzie znajduje się muzeum z kolekcją rzeźb antycznych, odbywa się międzynarodowa konferencja naukowa. Mario jest tam jako naukowiec, spec od budowy ludzkiego ciała, w jakim jednak charakterze pojawiła się tam jego dawna koleżanka, Juliana. Pierwszej nocy zostaje zamordowana artystka fotografująca zabytkowe dzieła sztuki – zabójca odciął jej głowę i przymocował do popiersia jednej z rzeźb. Bez wątpienia sprawcą jest ktoś z naukowców; przerażeni organizatorzy proszą profesora Ybla, by uspokoił gości zapewnieniem, że odcięta głowa to… fragment manekina. Policja nie może dotrzeć na miejsce zbrodni, nikt też nie zdoła się z Nieborowa wydostać. Ciągle padający śnieg sprawia, że nie ma żadnej łączności ze światem. Mija nerwowa noc, a groza narasta, gdy w pałacu zostają znalezione zwłoki kolejnego uczestnika konferencji, zagadkowo przypominającego antyczną rzeźbę z nieborowskich zbiorów. Mario i Juliana usiłują dociec prawdy, ale przede wszystkim muszą pozostać bezpieczni…

 

Język Polski!


Pobierz Głowa Niobe Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Głowa Niobe (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377478134
  liczba stron
  352
  język
  polski


  Pobierz Głowa Niobe eBook za darmo:

  Mirror-2

  Głowa Niobe.pdf (PLN-0.00)

  Głowa Niobe.epub (PLN-0.00)

  Głowa Niobe.doc (PLN-0.00)

  Głowa Niobe.txt (PLN-0.00)

  Głowa Niobe.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Głowa Niobe.PDF – (PLN 0.00);

  Głowa Niobe.MOBI – (PLN 0.00);

  Głowa Niobe.EPUB – (PLN 0.00);

  Głowa Niobe.DOC – (PLN 0.00);

  Głowa Niobe.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Głowa Niobe ebook, Książkę Głowa Niobe FB2, Download Głowa Niobe PDF , Download Głowa Niobe MOBI, Online Głowa Niobe książkę, Za darmo Pobierz Głowa Niobe IPhone, Online Książkę Głowa Niobe PDF, Za darmo Głowa Niobe DJVU, Za darmo pobierz Głowa Niobe TXT, Pobierz Głowa Niobe RTF, Online Głowa Niobe FB2 , e-książkę Głowa Niobe pobierz TXT, Za darmo Głowa Niobe pobierz książkę, Książkę Głowa Niobe pobierz MOBI, Pobierz Głowa Niobe IPad, Czytaj Głowa Niobe MOBI, Czytaj Głowa Niobe DOCX, Za darmo Głowa Niobe AWZ, Download książkę Głowa Niobe iPad , Za darmo Głowa Niobe DJVU, Download Głowa Niobe książkę za darmo, Za darmo książkę Głowa Niobe DVD, Czytaj Głowa Niobe TXT, eBook Głowa Niobe pobierz DJVU, Głowa Niobe pobierz książkę za darmo, Głowa Niobe pobierz książkę pdf za darmo, Głowa Niobe pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Głowa Niobe pdf za darmo.

  Leave a Reply