Pobierz Książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu za darmo pdf, ePub, kindle

Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu


Ta książka przedstawia przerażający i brutalny świat, jaki znamy z gry Fallout, z filmu Mad Max czy z Drogi MacCarthy’ego. Przeżyją tylko nieliczni.

Jak uzdatniać wodę ze ścieku?
Jak przyrządzić „szczura z rożna”?
Jak w razie potrzeby zutylizować zwłoki?
Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby przetrwać, gdy nadejdzie kataklizm!

Cody Lundin znany z programu Dwa oblicza survivalu w praktyczny…

Ta książka przedstawia przerażający i brutalny świat, jaki znamy z gry Fallout, z filmu Mad Max czy z Drogi MacCarthy’ego. Przeżyją tylko nieliczni.

Jak uzdatniać wodę ze ścieku?
Jak przyrządzić „szczura z rożna”?
Jak w razie potrzeby zutylizować zwłoki?
Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby przetrwać, gdy nadejdzie kataklizm!

Cody Lundin znany z programu Dwa oblicza survivalu w praktyczny sposób uczy, jak poradzić sobie w ekstremalnej sytuacji zagrożenia. Jak być samodzielnym i samowystarczalnym, gdy świat, który znamy, legnie w gruzach? Dowiedz się, co spakować do „awaryjnego” plecaka, jak urządzić schronienie dla rodziny, zdobyć pożywienie w piwnicy, a nawet jak wykąpać się bez wody.Grozę apokaliptycznych wizji rozbijają rysunki Russa Millera, rysownika kultowych komiksów Marvela.

Lundin survivalu nauczył się, mieszkając w dziczy i w aborygeńskiej wiosce. Obecnie osiedlił się w Arizonie, gdzie żyje w zgodzie ze swoją filozofią. Jego dom jest wyposażony w pasywny system ogrzewania, kompostownik i urządzenie do zbierania deszczówki, za to nie ma w nim energii elektrycznej!

Nie musisz jeść własnego psa, jeśli jesteś dobrze przygotowany.

Zasada trzy do czterech
Jeśli… …możesz być martwy w…
będziesz panikować 3 do 4 sekund
zabraknie ci tlenu 3 do 4 minut
zabraknie ci schronienia 3 do 4 godzin
zabraknie ci wody 3 do 4 dni
zabraknie ci jedzenia 3 do 4 tygodni

 

Język Polski!


Pobierz Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788376420301
  liczba stron
  480
  słowa kluczowe
  survival, przetrwanie
  kategoria
  poradniki
  język
  polski
  dodał
  Rewolwerowiec


  Pobierz Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu eBook za darmo:

  Mirror-2

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.pdf (PLN-0.00)

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.epub (PLN-0.00)

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.doc (PLN-0.00)

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.txt (PLN-0.00)

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.PDF – (PLN 0.00);

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.MOBI – (PLN 0.00);

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.EPUB – (PLN 0.00);

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.DOC – (PLN 0.00);

  Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu ebook, Książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu FB2, Download Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu PDF , Download Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu MOBI, Online Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu książkę, Za darmo Pobierz Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu IPhone, Online Książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu PDF, Za darmo Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu DJVU, Za darmo pobierz Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu TXT, Pobierz Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu RTF, Online Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu FB2 , e-książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pobierz TXT, Za darmo Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pobierz książkę, Książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pobierz MOBI, Pobierz Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu IPad, Czytaj Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu MOBI, Czytaj Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu DOCX, Za darmo Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu AWZ, Download książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu iPad , Za darmo Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu DJVU, Download Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu książkę za darmo, Za darmo książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu DVD, Czytaj Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu TXT, eBook Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pobierz DJVU, Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pobierz książkę za darmo, Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pobierz książkę pdf za darmo, Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Gdy rozpęta się piekło. Poradnik survivalowy na czas kataklizmu pdf za darmo.

  Leave a Reply