Pobierz Książkę Europa zimnej wojny za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Europa zimnej wojny za darmo pdf, ePub, kindle

Europa zimnej wojny Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Europa zimnej wojny


Pasjonująca historia powojennej Europy.

Czy możliwe jest kompetentne, pełne, a zarazem przystępne przedstawienie pięćdziesięciu lat historii kontynentu europejskiego? Jeden z najwybitniejszych polskich historyków – Jerzy Holzer – udowadnia w swej nowej książce, że tak.

Powojenne pięćdziesięciolecie to czas, w którym Europa – strącona przez wojny światowe z przodującej pozycji w świecie -…

Pasjonująca historia powojennej Europy.

Czy możliwe jest kompetentne, pełne, a zarazem przystępne przedstawienie pięćdziesięciu lat historii kontynentu europejskiego? Jeden z najwybitniejszych polskich historyków – Jerzy Holzer – udowadnia w swej nowej książce, że tak.

Powojenne pięćdziesięciolecie to czas, w którym Europa – strącona przez wojny światowe z przodującej pozycji w świecie – znalazła się na linii frontu. O jej losie decydowały w znacznej mierze rozgrywki na linii Kreml – Biały Dom, a na linii „od Szczecina nad Bałtykiem po Triest nad Adriatykiem” zapadła żelazna kurtyna. Wydawać by się mogło, że Europa straciła wszystko. Zimna wojna nie zdołała jednak jej odebrać miana najciekawszego kontynentu.

Największe w dziejach wędrówki ludów, rewolucje polityczne i kulturowe, nędza i gospodarczy rozkwit, dyktatorzy i demokraci, zjednoczenia i separatyzmy, pojednanie i terroryzm. Aż trudno uwierzyć, że wszystkie to działo się w tym nudnym – na pierwszy rzut oka – miejscu.

Unikalne spojrzenie autora, stroniące od efekciarstwa, doskonałe pióro oraz historyczna erudycja sprawiają, że to najlepszy w języku polskim tekst o historii Europy po wojnie. Europa zimnej wojny to praca historyczna najwyższej próby!

 

Język Polski!


Pobierz Europa zimnej wojny Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Europa zimnej wojny (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788324018925
  liczba stron
  1088
  słowa kluczowe
  Historia, zimna wojna
  kategoria
  historia
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Europa zimnej wojny eBook za darmo:

  Mirror-2

  Europa zimnej wojny.pdf (PLN-0.00)

  Europa zimnej wojny.epub (PLN-0.00)

  Europa zimnej wojny.doc (PLN-0.00)

  Europa zimnej wojny.txt (PLN-0.00)

  Europa zimnej wojny.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Europa zimnej wojny.PDF – (PLN 0.00);

  Europa zimnej wojny.MOBI – (PLN 0.00);

  Europa zimnej wojny.EPUB – (PLN 0.00);

  Europa zimnej wojny.DOC – (PLN 0.00);

  Europa zimnej wojny.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Europa zimnej wojny ebook, Książkę Europa zimnej wojny FB2, Download Europa zimnej wojny PDF , Download Europa zimnej wojny MOBI, Online Europa zimnej wojny książkę, Za darmo Pobierz Europa zimnej wojny IPhone, Online Książkę Europa zimnej wojny PDF, Za darmo Europa zimnej wojny DJVU, Za darmo pobierz Europa zimnej wojny TXT, Pobierz Europa zimnej wojny RTF, Online Europa zimnej wojny FB2 , e-książkę Europa zimnej wojny pobierz TXT, Za darmo Europa zimnej wojny pobierz książkę, Książkę Europa zimnej wojny pobierz MOBI, Pobierz Europa zimnej wojny IPad, Czytaj Europa zimnej wojny MOBI, Czytaj Europa zimnej wojny DOCX, Za darmo Europa zimnej wojny AWZ, Download książkę Europa zimnej wojny iPad , Za darmo Europa zimnej wojny DJVU, Download Europa zimnej wojny książkę za darmo, Za darmo książkę Europa zimnej wojny DVD, Czytaj Europa zimnej wojny TXT, eBook Europa zimnej wojny pobierz DJVU, Europa zimnej wojny pobierz książkę za darmo, Europa zimnej wojny pobierz książkę pdf za darmo, Europa zimnej wojny pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Europa zimnej wojny pdf za darmo.

  Leave a Reply