Pobierz Książkę Emisja za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Emisja za darmo pdf, ePub, kindle

Emisja Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Emisja


Chcą kasy. Chcą seksu. Chcą zemsty.
Todd Kent, młody i żądny sukcesu bankier z Wall Street, dostaje szansę życia: ekscentryczny założyciel popularnej aplikacji randkowej Hook proponuje mu wprowadzenie jej na giełdę. Dotychczas Hook służył Toddowi do umawiania się z kobietami, teraz może uczynić go krezusem.

Todd zaprasza do współpracy genialną analityczkę Nehę, imprezowicza Beau oraz dawną…

Chcą kasy. Chcą seksu. Chcą zemsty.
Todd Kent, młody i żądny sukcesu bankier z Wall Street, dostaje szansę życia: ekscentryczny założyciel popularnej aplikacji randkowej Hook proponuje mu wprowadzenie jej na giełdę. Dotychczas Hook służył Toddowi do umawiania się z kobietami, teraz może uczynić go krezusem.

Todd zaprasza do współpracy genialną analityczkę Nehę, imprezowicza Beau oraz dawną sympatię Tarę – żeby w błyskawicznym tempie pomogli mu doprowadzić do transakcji dekady, wartej 14 miliardów dolarów. Dla Tary to okazja, by wreszcie przebić szklany sufit i powetować sobie sześć lat harówki. Jednak w świecie finansów i nowych technologii nic nie jest oczywiste. Gdy każdy z bohaterów za wszelką cenę chce ugrać swoje, nawet śmierć przestaje robić wrażenie…

Debiutancki thriller Amerykanki Michelle Miller skupia się wokół twórców najgorętszej aplikacji randkowej na świecie, która właśnie ma wejść na giełdę. Powieść, opisywana jako połączenie “Miliarderów z przypadku” i “Wilka z Wall Street”, opowiada o bogactwie, uczciwości i ambicji wśród pokolenia millenialsów.

EMISJA jest ekranizowana przez kanał FOX Networks i wytwórnię Endemol/Shine.

 

Język Polski!


Pobierz Emisja Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Emisja (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Emisja eBook za darmo:

  Mirror-2

  Emisja.pdf (PLN-0.00)

  Emisja.epub (PLN-0.00)

  Emisja.doc (PLN-0.00)

  Emisja.txt (PLN-0.00)

  Emisja.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Emisja.PDF – (PLN 0.00);

  Emisja.MOBI – (PLN 0.00);

  Emisja.EPUB – (PLN 0.00);

  Emisja.DOC – (PLN 0.00);

  Emisja.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Emisja ebook, Książkę Emisja FB2, Download Emisja PDF , Download Emisja MOBI, Online Emisja książkę, Za darmo Pobierz Emisja IPhone, Online Książkę Emisja PDF, Za darmo Emisja DJVU, Za darmo pobierz Emisja TXT, Pobierz Emisja RTF, Online Emisja FB2 , e-książkę Emisja pobierz TXT, Za darmo Emisja pobierz książkę, Książkę Emisja pobierz MOBI, Pobierz Emisja IPad, Czytaj Emisja MOBI, Czytaj Emisja DOCX, Za darmo Emisja AWZ, Download książkę Emisja iPad , Za darmo Emisja DJVU, Download Emisja książkę za darmo, Za darmo książkę Emisja DVD, Czytaj Emisja TXT, eBook Emisja pobierz DJVU, Emisja pobierz książkę za darmo, Emisja pobierz książkę pdf za darmo, Emisja pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Emisja pdf za darmo.

  Leave a Reply