Pobierz Książkę Emily i Einstein za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Emily i Einstein za darmo pdf, ePub, kindle

Emily i Einstein Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Emily i Einstein


Wystarczył jeden wieczór, by życie Emily Barlow, odnoszącej sukcesy redaktorki w wydawnictwie Caldecote Press, legło w gruzach. W śnieżną, lutową noc Emily dowiaduje się, że jej mąż, Alexander ‘Sandy’ Portman, zginął w wypadku. Wkrótce potem kobieta odkrywa bolesną prawdę o licznych romansach Sandy’ego. Jakby tego było mało, w Caldecote Press na stanowisku kierownika pojawia się chłodna,…

Wystarczył jeden wieczór, by życie Emily Barlow, odnoszącej sukcesy redaktorki w wydawnictwie Caldecote Press, legło w gruzach. W śnieżną, lutową noc Emily dowiaduje się, że jej mąż, Alexander ‘Sandy’ Portman, zginął w wypadku. Wkrótce potem kobieta odkrywa bolesną prawdę o licznych romansach Sandy’ego. Jakby tego było mało, w Caldecote Press na stanowisku kierownika pojawia się chłodna, apodyktyczna Tatiana Harriman, która na każdym kroku uprzykrza jej życie, a Althea Portman, teściowa Emily i słynna nowojorska mecenas sztuki, chce wyeksmitować synową z luksusowego mieszkania w zabytkowej kamienicy. Tymczasem Sandy wraca do życia Emily jako Einstein – mały, biały pies, który przystaje na propozycję tajemniczego starca i godzi się pomóc żonie, w zamian za spełnienie największego ze swych marzeń – marzenia o wielkości. Zadanie okazuje się trudniejsze niż mógłby się tego spodziewać, zwłaszcza, że na drodze Einsteina staje Max, nowy przystojne sąsiad Emily, Jordan – jej zbuntowana siostra, oraz ów tajemniczy starzec, który bezustannie przypomina Sandy’emu, jak kiepskim był człowiekiem i co się z nim stanie, jeśli nie pomoże Emily.

Emily i Einstein to wzruszająca opowieść o nadziei, kolejnych szansach, które daje nam życie i trudnych decyzjach, jakie musimy podjąć, by naprawić życiowe błędy, odzyskać utraconą godność i człowieczeństwo.

 

Język Polski!


Pobierz Emily i Einstein Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Emily i Einstein (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Emily i Einstein eBook za darmo:

  Mirror-2

  Emily i Einstein.pdf (PLN-0.00)

  Emily i Einstein.epub (PLN-0.00)

  Emily i Einstein.doc (PLN-0.00)

  Emily i Einstein.txt (PLN-0.00)

  Emily i Einstein.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Emily i Einstein.PDF – (PLN 0.00);

  Emily i Einstein.MOBI – (PLN 0.00);

  Emily i Einstein.EPUB – (PLN 0.00);

  Emily i Einstein.DOC – (PLN 0.00);

  Emily i Einstein.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Emily i Einstein ebook, Książkę Emily i Einstein FB2, Download Emily i Einstein PDF , Download Emily i Einstein MOBI, Online Emily i Einstein książkę, Za darmo Pobierz Emily i Einstein IPhone, Online Książkę Emily i Einstein PDF, Za darmo Emily i Einstein DJVU, Za darmo pobierz Emily i Einstein TXT, Pobierz Emily i Einstein RTF, Online Emily i Einstein FB2 , e-książkę Emily i Einstein pobierz TXT, Za darmo Emily i Einstein pobierz książkę, Książkę Emily i Einstein pobierz MOBI, Pobierz Emily i Einstein IPad, Czytaj Emily i Einstein MOBI, Czytaj Emily i Einstein DOCX, Za darmo Emily i Einstein AWZ, Download książkę Emily i Einstein iPad , Za darmo Emily i Einstein DJVU, Download Emily i Einstein książkę za darmo, Za darmo książkę Emily i Einstein DVD, Czytaj Emily i Einstein TXT, eBook Emily i Einstein pobierz DJVU, Emily i Einstein pobierz książkę za darmo, Emily i Einstein pobierz książkę pdf za darmo, Emily i Einstein pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Emily i Einstein pdf za darmo.

  Leave a Reply