Pobierz Książkę Elegia dla bidoków za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Elegia dla bidoków za darmo pdf, ePub, kindle

Elegia dla bidoków Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Elegia dla bidoków


Elegia dla bidoków to opowieść o dorastaniu w biednym miasteczku w Pasie Rdzy. To również napisana z uczuciem i osobistym zaangażowaniem analiza kultury pogrążonej w kryzysie – kultury białych Amerykanów z klasy robotniczej. Zmierzch fortun tej grupy społecznej, która od czterdziestu lat ulega powolnej dezintegracji, był już przedmiotem coraz częstszych, coraz bardziej alarmujących opowieści,…

Elegia dla bidoków to opowieść o dorastaniu w biednym miasteczku w Pasie Rdzy. To również napisana z uczuciem i osobistym zaangażowaniem analiza kultury pogrążonej w kryzysie – kultury białych Amerykanów z klasy robotniczej. Zmierzch fortun tej grupy społecznej, która od czterdziestu lat ulega powolnej dezintegracji, był już przedmiotem coraz częstszych, coraz bardziej alarmujących opowieści, nigdy dotąd jednak nie opisano go tak paląco i od środka.

Elegia dla bidoków to przejmujące wspomnienia, okraszone dawką humoru i plejada postaci odmalowanych w żywych kolorach. To także opowieść o tym, jak naprawdę wygląda awans społeczny w Stanach Zjednoczonych. To również bardzo aktualne i niepokojące rozważania nad tym, że znaczna część Amerykanów straciła wiarę w Amerykański Sen.

J.D. Vance opowiada o swojej matce, przez całe życie zmagającej się nałogiem narkotykowym. O ojcu, który pojawiał się i znikał z jego życia. O licznych mężach i partnerach matki; o przeprowadzkach, o ciągłym życiu między domem matki a domem babki – prostej, niewykształconej kobiety, której miłości i determinacji autor zawdzięcza swoje wykształcenie i awans społeczny.
O swojej rodzinie, sąsiadach i znajomych z dzieciństwa autor pisze z czułością i zrozumieniem. Nie ocenia ich i nie pogardza nimi, a tylko opisuje ich trudne i pełne wyzwań życiorysy. Amerykańscy czytelnicy, szczególnie ci z Nowego Jorku, Waszyngtonu czy San Francisco, wciąż zszokowani wynikiem ostatnich wyborów prezydenckich, odnaleźli w książce odpowiedź na pytanie, dlaczego Donald Trump został prezydentem i kim są jego wyborcy. Być może polscy czytelnicy też znajdą tu odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.

„Elegia dla bidoków zwiastuje przybycie nowego, uzdolnionego i absolutnie oryginalnego pisarza, a dla wszystkich, których obchodzi to, co naprawdę dzieje się ze Stanami Zjednoczonymi, powinna być lekturą obowiązkową” – Amy Chang, autorka Bojowej pieśni tygrysicy, bestsellera New York Timesa

Od ponad 71 tygodni bestseller New York Timesa.
2 000 000 sprzedanych egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych.
Poruszający reportaż, najważniejsza książka o Ameryce ostatnich lat.
Odpowiedź na pytanie: dlaczego Donald Trump wygrał wybory?
Powstaje film w reżyserii Rona Howarda.

 

Język Polski!


Pobierz Elegia dla bidoków Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Elegia dla bidoków (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  liczba stron
  304
  język
  polski
  dodał
  LubimyCzytać


  Pobierz Elegia dla bidoków eBook za darmo:

  Mirror-2

  Elegia dla bidoków.pdf (PLN-0.00)

  Elegia dla bidoków.epub (PLN-0.00)

  Elegia dla bidoków.doc (PLN-0.00)

  Elegia dla bidoków.txt (PLN-0.00)

  Elegia dla bidoków.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Elegia dla bidoków.PDF – (PLN 0.00);

  Elegia dla bidoków.MOBI – (PLN 0.00);

  Elegia dla bidoków.EPUB – (PLN 0.00);

  Elegia dla bidoków.DOC – (PLN 0.00);

  Elegia dla bidoków.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Elegia dla bidoków ebook, Książkę Elegia dla bidoków FB2, Download Elegia dla bidoków PDF , Download Elegia dla bidoków MOBI, Online Elegia dla bidoków książkę, Za darmo Pobierz Elegia dla bidoków IPhone, Online Książkę Elegia dla bidoków PDF, Za darmo Elegia dla bidoków DJVU, Za darmo pobierz Elegia dla bidoków TXT, Pobierz Elegia dla bidoków RTF, Online Elegia dla bidoków FB2 , e-książkę Elegia dla bidoków pobierz TXT, Za darmo Elegia dla bidoków pobierz książkę, Książkę Elegia dla bidoków pobierz MOBI, Pobierz Elegia dla bidoków IPad, Czytaj Elegia dla bidoków MOBI, Czytaj Elegia dla bidoków DOCX, Za darmo Elegia dla bidoków AWZ, Download książkę Elegia dla bidoków iPad , Za darmo Elegia dla bidoków DJVU, Download Elegia dla bidoków książkę za darmo, Za darmo książkę Elegia dla bidoków DVD, Czytaj Elegia dla bidoków TXT, eBook Elegia dla bidoków pobierz DJVU, Elegia dla bidoków pobierz książkę za darmo, Elegia dla bidoków pobierz książkę pdf za darmo, Elegia dla bidoków pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Elegia dla bidoków pdf za darmo.

  Leave a Reply