Pobierz Książkę Edgar za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Edgar za darmo pdf, ePub, kindle

Edgar Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Edgar


W dalekiej przyszłości możliwe stało się utrzymywanie przy życiu mózgu człowieka pozbawionego reszty ciała, a eksploracją odległych rejonów kosmosu zajmują się cyborgi sterowane ludzkimi umysłami, zdolne do funkcjonowania tam, gdzie nie przeżyłaby żadna biologiczna istota.

Szansę życia po śmierci otrzymuje tytułowy Edgar, któremu szkielet i sowite wynagrodzenie funduje jedna z korporacji…

W dalekiej przyszłości możliwe stało się utrzymywanie przy życiu mózgu człowieka pozbawionego reszty ciała, a eksploracją odległych rejonów kosmosu zajmują się cyborgi sterowane ludzkimi umysłami, zdolne do funkcjonowania tam, gdzie nie przeżyłaby żadna biologiczna istota.

Szansę życia po śmierci otrzymuje tytułowy Edgar, któremu szkielet i sowite wynagrodzenie funduje jedna z korporacji zajmujących się badaniem przestrzeni kosmicznej.

Niestety, czas Edgara jest ograniczony. Użyty w kons­trukcji cyborga syntetyczny płyn mózgowo-rdzeniowy powoli niszczy tkankę nerwową. W sztucznym ciele mózg nie przeżywa dłużej niż dziesięć lat…

W futurystycznej scenerii bohater stawia czoła samotności, strachowi przed śmiercią, tęsknocie za domem i utracie poczucia normalności. Będzie musiał również odpowiedzieć sobie na pytanie: „Kim jestem i co jeszcze ze mnie zostało?”.

 

Język Polski!


Pobierz Edgar Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Edgar (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377221815
  liczba stron
  256
  język
  polski
  dodał
  Alex


  Pobierz Edgar eBook za darmo:

  Mirror-2

  Edgar.pdf (PLN-0.00)

  Edgar.epub (PLN-0.00)

  Edgar.doc (PLN-0.00)

  Edgar.txt (PLN-0.00)

  Edgar.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Edgar.PDF – (PLN 0.00);

  Edgar.MOBI – (PLN 0.00);

  Edgar.EPUB – (PLN 0.00);

  Edgar.DOC – (PLN 0.00);

  Edgar.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Edgar ebook, Książkę Edgar FB2, Download Edgar PDF , Download Edgar MOBI, Online Edgar książkę, Za darmo Pobierz Edgar IPhone, Online Książkę Edgar PDF, Za darmo Edgar DJVU, Za darmo pobierz Edgar TXT, Pobierz Edgar RTF, Online Edgar FB2 , e-książkę Edgar pobierz TXT, Za darmo Edgar pobierz książkę, Książkę Edgar pobierz MOBI, Pobierz Edgar IPad, Czytaj Edgar MOBI, Czytaj Edgar DOCX, Za darmo Edgar AWZ, Download książkę Edgar iPad , Za darmo Edgar DJVU, Download Edgar książkę za darmo, Za darmo książkę Edgar DVD, Czytaj Edgar TXT, eBook Edgar pobierz DJVU, Edgar pobierz książkę za darmo, Edgar pobierz książkę pdf za darmo, Edgar pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Edgar pdf za darmo.

  Leave a Reply