Pobierz Książkę Dzika strona jedzenia za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Dzika strona jedzenia za darmo pdf, ePub, kindle

Dzika strona jedzenia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dzika strona jedzenia


Czy wiesz, że niektóre z dzikich odmian ziemniaka mogą zawierać do dwudziestu razy więcej odżywczych składników i antyoksydantów niż te odmiany, które spożywasz na co dzień? Ludzkość od lat inwestuje w uprawę roślin przede wszystkim bogatych w cukry i tłuszcze, jako drugorzędną cechę traktując zawartość witamin, przeciwutleniaczy czy błonnika. A to właśnie te substancje odżywcze pomagają żyć w…

Czy wiesz, że niektóre z dzikich odmian ziemniaka mogą zawierać do dwudziestu razy więcej odżywczych składników i antyoksydantów niż te odmiany, które spożywasz na co dzień? Ludzkość od lat inwestuje w uprawę roślin przede wszystkim bogatych w cukry i tłuszcze, jako drugorzędną cechę traktując zawartość witamin, przeciwutleniaczy czy błonnika. A to właśnie te substancje odżywcze pomagają żyć w zdrowiu i budują odporność.

Jo Robinson, ceniona aktywistka żywieniowa, udowadnia, że uzbrojony w zawartą w tej książce wiedzę, możesz uzupełnić te braki w prosty sposób. Dzika strona jedzenia to zbiór rad i wskazówek dotyczących tego, jakie owoce i warzywa wybierać w sklepie lub na targu, a także jak je przygotowywać, żeby wydobyć z nich esencję witamin, mikroelementów, przeciwutleniaczy i wszystkiego tego, co dała im natura. Każdy z rozdziałów tego roślinnego kompendium poświęcony został innemu rodzajowi warzyw czy owoców – by szczegółowo przedstawić dostępne na rynku gatunki, ich wartości odżywcze oraz proste i często zaskakujące metody na ich jak najzdrowsze przyrządzenie.

To nie jest nudny spis danych żywieniowych, to książka, która będzie wyrywać cię z fotela po odkryciu każdej kolejnej wskazówki i ciekawostki. Daj się zaskoczyć! Odkryj, że:

antybakteryjne właściwości czosnku można zwiększyć poprzez rozdrobnienie go 10 minut przed gotowaniem/pieczeniem;
marchew gotowana w całości ma 25 procent więcej substancji redukującej ryzyko rozwoju raka, niż marchew gotowa w kawałkach;
liście buraka są bogatsze w wartości odżywcze niż sam korzeń buraka;
im mniejszy pomidor, tym więcej wartości odzywczych, a im bardziej czerwony, tym więcej antyoksydantów zawiera;
maliny zawierają więcej błonnika niż otręby zbóż.
Wybierz się w podróż po gatunkach roślin, poznaj ich zdrowsze odmiany, które możesz kupić wszędzie. Naucz się wybierać te gatunki, które zawierają więcej mikroelementów, pomagających cieszyć się zdrowiem przez długie lata.

***

Jo Robinson jest autorką i współautorką 14 książek o tematyce zdrowotnej, których sprzedano już w sumie ponad 2 miliony egzemplarzy. To aktywistka żywieniowa, najbardziej znana z badań nad korzyściami chowu trzody chlewnej, bydła, owiec i drobiu na naturalnych pastwiskach. Jej wypowiedzi o produkcji rolnej opartej na trawie, cytowane były w dziesiątkach głównych mediów w USA, w tym w „Time”, „The New York Times”, „USA today”, „Men’s Health”, „Mother Earth News”, National Public Radio i w „Wall Street Journal”. Jej strona internetowa www.eatwild.com odnotowała ponad 10 milionów odwiedzin. Autorka mieszka i pracuje na Vashon Island, wiejskiej wysepce w pobliżu Seattle w stanie Waszyngton, gdzie w swoim ogrodzie uprawia wiele zdrowych i pysznych odmian warzyw i owoców polecanych w tej książce.

 

Język Polski!


Pobierz Dzika strona jedzenia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dzika strona jedzenia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Dzika strona jedzenia eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dzika strona jedzenia.pdf (PLN-0.00)

  Dzika strona jedzenia.epub (PLN-0.00)

  Dzika strona jedzenia.doc (PLN-0.00)

  Dzika strona jedzenia.txt (PLN-0.00)

  Dzika strona jedzenia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dzika strona jedzenia.PDF – (PLN 0.00);

  Dzika strona jedzenia.MOBI – (PLN 0.00);

  Dzika strona jedzenia.EPUB – (PLN 0.00);

  Dzika strona jedzenia.DOC – (PLN 0.00);

  Dzika strona jedzenia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dzika strona jedzenia ebook, Książkę Dzika strona jedzenia FB2, Download Dzika strona jedzenia PDF , Download Dzika strona jedzenia MOBI, Online Dzika strona jedzenia książkę, Za darmo Pobierz Dzika strona jedzenia IPhone, Online Książkę Dzika strona jedzenia PDF, Za darmo Dzika strona jedzenia DJVU, Za darmo pobierz Dzika strona jedzenia TXT, Pobierz Dzika strona jedzenia RTF, Online Dzika strona jedzenia FB2 , e-książkę Dzika strona jedzenia pobierz TXT, Za darmo Dzika strona jedzenia pobierz książkę, Książkę Dzika strona jedzenia pobierz MOBI, Pobierz Dzika strona jedzenia IPad, Czytaj Dzika strona jedzenia MOBI, Czytaj Dzika strona jedzenia DOCX, Za darmo Dzika strona jedzenia AWZ, Download książkę Dzika strona jedzenia iPad , Za darmo Dzika strona jedzenia DJVU, Download Dzika strona jedzenia książkę za darmo, Za darmo książkę Dzika strona jedzenia DVD, Czytaj Dzika strona jedzenia TXT, eBook Dzika strona jedzenia pobierz DJVU, Dzika strona jedzenia pobierz książkę za darmo, Dzika strona jedzenia pobierz książkę pdf za darmo, Dzika strona jedzenia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dzika strona jedzenia pdf za darmo.

  Leave a Reply