Pobierz Książkę Dziewczyny z Solidarności za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Dziewczyny z Solidarności za darmo pdf, ePub, kindle

Dziewczyny z Solidarności Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dziewczyny z Solidarności


Nowa książka Anny Herbich, autorki bestsellerów “Dziewczyny z Powstania” i “Dziewczyny z Syberii”

Mówili im: “Kobiety, nie przeszkadzajcie nam, to my walczymy o Polskę!”
Nie posłuchały. Dla wolności gotowe były zaryzykować wszystko.

Janina miała 50 lat, gdy została pobita przez ZOMO na demonstracji. Do szpitala trafiła z siedemnastoma szwami na głowie. Za domową drukarnię aresztowali ją dwa…

Nowa książka Anny Herbich, autorki bestsellerów “Dziewczyny z Powstania” i “Dziewczyny z Syberii”

Mówili im: “Kobiety, nie przeszkadzajcie nam, to my walczymy o Polskę!”
Nie posłuchały. Dla wolności gotowe były zaryzykować wszystko.

Janina miała 50 lat, gdy została pobita przez ZOMO na demonstracji. Do szpitala trafiła z siedemnastoma szwami na głowie. Za domową drukarnię aresztowali ją dwa razy.
Izabella zostawiła w domu dwójkę maleńkich dzieci. Mimo więzienia nie ugięła się. Zbuntowała całe miasto.
Joanna w oknie celi wywiesiła biały ręcznik, na którym napisała czerwoną szminką Solidarność. Straszyli: jeśli się nie zamkniesz, zamkniemy ci syna. Siedemnastolatek został najmłodszym więźniem stanu wojennego.
Należały do legendarnej Solidarności i chciały lepszej Polski dla swoich dzieci. Czasem walczyły ramię w ramię z mężczyznami, a czasem wbrew nim. Produkowały i kolportowały „bibułę”, strajkowały, chodziły na demonstracje. Wyrzucano je z pracy, podsłuchiwano, bito i aresztowano. Grożono im odebraniem dzieci. Często zostawały bez środków do życia, musiały liczyć na pomoc innych.

To prawdziwe historie naszych mam i babć. Czy zdobylibyśmy się na podobną odwagę?

Anna Herbich przywraca pamięć o kobietach, bez których rewolucja Solidarności nie mogła się udać. Oddaje głos bohaterkom, które zbyt długo pozostawały w cieniu wielkiej historii.

 

Język Polski!


Pobierz Dziewczyny z Solidarności Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dziewczyny z Solidarności (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788324034642
  liczba stron
  366
  kategoria
  historia
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Dziewczyny z Solidarności eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dziewczyny z Solidarności.pdf (PLN-0.00)

  Dziewczyny z Solidarności.epub (PLN-0.00)

  Dziewczyny z Solidarności.doc (PLN-0.00)

  Dziewczyny z Solidarności.txt (PLN-0.00)

  Dziewczyny z Solidarności.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dziewczyny z Solidarności.PDF – (PLN 0.00);

  Dziewczyny z Solidarności.MOBI – (PLN 0.00);

  Dziewczyny z Solidarności.EPUB – (PLN 0.00);

  Dziewczyny z Solidarności.DOC – (PLN 0.00);

  Dziewczyny z Solidarności.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dziewczyny z Solidarności ebook, Książkę Dziewczyny z Solidarności FB2, Download Dziewczyny z Solidarności PDF , Download Dziewczyny z Solidarności MOBI, Online Dziewczyny z Solidarności książkę, Za darmo Pobierz Dziewczyny z Solidarności IPhone, Online Książkę Dziewczyny z Solidarności PDF, Za darmo Dziewczyny z Solidarności DJVU, Za darmo pobierz Dziewczyny z Solidarności TXT, Pobierz Dziewczyny z Solidarności RTF, Online Dziewczyny z Solidarności FB2 , e-książkę Dziewczyny z Solidarności pobierz TXT, Za darmo Dziewczyny z Solidarności pobierz książkę, Książkę Dziewczyny z Solidarności pobierz MOBI, Pobierz Dziewczyny z Solidarności IPad, Czytaj Dziewczyny z Solidarności MOBI, Czytaj Dziewczyny z Solidarności DOCX, Za darmo Dziewczyny z Solidarności AWZ, Download książkę Dziewczyny z Solidarności iPad , Za darmo Dziewczyny z Solidarności DJVU, Download Dziewczyny z Solidarności książkę za darmo, Za darmo książkę Dziewczyny z Solidarności DVD, Czytaj Dziewczyny z Solidarności TXT, eBook Dziewczyny z Solidarności pobierz DJVU, Dziewczyny z Solidarności pobierz książkę za darmo, Dziewczyny z Solidarności pobierz książkę pdf za darmo, Dziewczyny z Solidarności pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dziewczyny z Solidarności pdf za darmo.

  Leave a Reply