Pobierz Książkę Dwanaście srok za ogon za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Dwanaście srok za ogon za darmo pdf, ePub, kindle

Dwanaście srok za ogon Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dwanaście srok za ogon


W Wielkiej Brytanii ptaki obserwuje sześć milionów ludzi. Dla wielu z nich birdwatching to życiowa pasja, dlatego nie dziwią przypadki bójek, zasłabnięć czy ataków serca z powodu niewielkiego, ale bardzo rzadko obserwowanego ptaszka. Stanisław Łubieński nikogo (jeszcze) nie pobił, serce ma na szczęście zdrowe, ale ponieważ ptakami interesuje się równie gorąco, nie zważa na chłód, wilgoć i…

W Wielkiej Brytanii ptaki obserwuje sześć milionów ludzi. Dla wielu z nich birdwatching to życiowa pasja, dlatego nie dziwią przypadki bójek, zasłabnięć czy ataków serca z powodu niewielkiego, ale bardzo rzadko obserwowanego ptaszka. Stanisław Łubieński nikogo (jeszcze) nie pobił, serce ma na szczęście zdrowe, ale ponieważ ptakami interesuje się równie gorąco, nie zważa na chłód, wilgoć i niewygody, a raz padł nawet ofiarą „klątwy potrzosa”. Dwanaście srok za ogon to naturalna konsekwencja przyrodniczych i okołoprzyrodniczych zainteresowań humanisty, które miały początek w dziecięcej ciekawości i pasji. Najpierw było samodzielne podglądanie ptaków przez radziecką lornetkę, potem coraz poważniejsze obserwacje i lektury, wyjazdy na Węgry, do Skandynawii, w deltę Dunaju.
Później ornitologia stała się źródłem inspiracji do pisania o sztuce, literaturze, filmie.

I dlatego w jego książce pliszka z wiersza Kapuścińskiego i dropie Chełmońskiego spotykają się z osiedlowymi wróblami. Notatki z poszukiwań grobu pruskiego ornitologa Friedricha Tischlera z opisem trudnej, ale jakże fascynującej akcji obrączkowania migrujących ptaków.

A wszystko to otwiera przed czytelnikiem przebogaty świat dźwięków, barw, znaczeń. Opis świata kompletnego, w którym człowiek nigdy nie jest sam. Autor udowadnia, że warto czasem zadrzeć głowę i zachwycić się jerzykiem śmigającym miedzy blokami, przystanąć w parku i posłuchać kosa albo zamyślić się nad obrazem czy wierszem, w którym ptak gra rolę symbolu.

To książka dla tych, co „cierpią” na Birding Compulsive Disorder, i tych, co myślą, że James Bond to agent z licencją na zabijanie, dla ornitologów, którzy chcą wyjść poza ścisłe ramy nauki, i dla ptasiarzy, którzy chętnie uzupełnią swoją wiedzę. I dla wszystkich ciekawskich, bo kto nie chciałby wiedzieć, o co chodziło ptakom Hitchcocka?

 

Język Polski!


Pobierz Dwanaście srok za ogon Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dwanaście srok za ogon (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380492356
  liczba stron
  176
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Dwanaście srok za ogon eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dwanaście srok za ogon.pdf (PLN-0.00)

  Dwanaście srok za ogon.epub (PLN-0.00)

  Dwanaście srok za ogon.doc (PLN-0.00)

  Dwanaście srok za ogon.txt (PLN-0.00)

  Dwanaście srok za ogon.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dwanaście srok za ogon.PDF – (PLN 0.00);

  Dwanaście srok za ogon.MOBI – (PLN 0.00);

  Dwanaście srok za ogon.EPUB – (PLN 0.00);

  Dwanaście srok za ogon.DOC – (PLN 0.00);

  Dwanaście srok za ogon.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dwanaście srok za ogon ebook, Książkę Dwanaście srok za ogon FB2, Download Dwanaście srok za ogon PDF , Download Dwanaście srok za ogon MOBI, Online Dwanaście srok za ogon książkę, Za darmo Pobierz Dwanaście srok za ogon IPhone, Online Książkę Dwanaście srok za ogon PDF, Za darmo Dwanaście srok za ogon DJVU, Za darmo pobierz Dwanaście srok za ogon TXT, Pobierz Dwanaście srok za ogon RTF, Online Dwanaście srok za ogon FB2 , e-książkę Dwanaście srok za ogon pobierz TXT, Za darmo Dwanaście srok za ogon pobierz książkę, Książkę Dwanaście srok za ogon pobierz MOBI, Pobierz Dwanaście srok za ogon IPad, Czytaj Dwanaście srok za ogon MOBI, Czytaj Dwanaście srok za ogon DOCX, Za darmo Dwanaście srok za ogon AWZ, Download książkę Dwanaście srok za ogon iPad , Za darmo Dwanaście srok za ogon DJVU, Download Dwanaście srok za ogon książkę za darmo, Za darmo książkę Dwanaście srok za ogon DVD, Czytaj Dwanaście srok za ogon TXT, eBook Dwanaście srok za ogon pobierz DJVU, Dwanaście srok za ogon pobierz książkę za darmo, Dwanaście srok za ogon pobierz książkę pdf za darmo, Dwanaście srok za ogon pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dwanaście srok za ogon pdf za darmo.

  Leave a Reply