Pobierz Książkę Druga szansa za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Druga szansa za darmo pdf, ePub, kindle

Druga szansa Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Druga szansa


Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna napawać pacjentów otuchą… Co jednak myśleć o kobiecie, która ciągle wróży Julii śmierć, pojawiającej…

Julia budzi się w tajemniczym szpitalu. Nie poznaje własnego odbicia, nie pamięta, jak się tu znalazła. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze. Jedynie Julii udało się przeżyć, choć na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Nazwa ośrodka, Druga Szansa, powinna napawać pacjentów otuchą… Co jednak myśleć o kobiecie, która ciągle wróży Julii śmierć, pojawiającej się nagle nieznajomej dziewczynie i szeptach rozbrzmiewających dookoła?
Najwyraźniej dzieje się tu coś dziwnego.
Julia staje się coraz bardziej zagubiona i przerażona.
Co zrobi w sytuacji, w której nie może zaufać nawet sobie?

 

Język Polski!


Pobierz Druga szansa Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Druga szansa (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377479933
  liczba stron
  330
  słowa kluczowe
  literatura polska, szpital, kruki
  język
  polski
  dodała
  Lara Notsil


  Pobierz Druga szansa eBook za darmo:

  Mirror-2

  Druga szansa.pdf (PLN-0.00)

  Druga szansa.epub (PLN-0.00)

  Druga szansa.doc (PLN-0.00)

  Druga szansa.txt (PLN-0.00)

  Druga szansa.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Druga szansa.PDF – (PLN 0.00);

  Druga szansa.MOBI – (PLN 0.00);

  Druga szansa.EPUB – (PLN 0.00);

  Druga szansa.DOC – (PLN 0.00);

  Druga szansa.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Druga szansa ebook, Książkę Druga szansa FB2, Download Druga szansa PDF , Download Druga szansa MOBI, Online Druga szansa książkę, Za darmo Pobierz Druga szansa IPhone, Online Książkę Druga szansa PDF, Za darmo Druga szansa DJVU, Za darmo pobierz Druga szansa TXT, Pobierz Druga szansa RTF, Online Druga szansa FB2 , e-książkę Druga szansa pobierz TXT, Za darmo Druga szansa pobierz książkę, Książkę Druga szansa pobierz MOBI, Pobierz Druga szansa IPad, Czytaj Druga szansa MOBI, Czytaj Druga szansa DOCX, Za darmo Druga szansa AWZ, Download książkę Druga szansa iPad , Za darmo Druga szansa DJVU, Download Druga szansa książkę za darmo, Za darmo książkę Druga szansa DVD, Czytaj Druga szansa TXT, eBook Druga szansa pobierz DJVU, Druga szansa pobierz książkę za darmo, Druga szansa pobierz książkę pdf za darmo, Druga szansa pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Druga szansa pdf za darmo.

  Leave a Reply