Pobierz Książkę Down Shift. Bez hamulców za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Down Shift. Bez hamulców za darmo pdf, ePub, kindle

Down Shift. Bez hamulców Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Down Shift. Bez hamulców


Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasem przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy.

Getty Caster chce w końcu ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej miejscowości PineRidge i zagoić rany. Mężczyźni w jej życiu przysporzyli jej tylko bólu. Ucieka przed przeszłością.

Zander Donovan za…

Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasem przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy.

Getty Caster chce w końcu ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej miejscowości PineRidge i zagoić rany. Mężczyźni w jej życiu przysporzyli jej tylko bólu. Ucieka przed przeszłością.

Zander Donovan za kierownicą samochodu wyścigowego jest w swoim żywiole. Ale nagle musi wycofać się z branży, jeśli tak naprawdę chce coś osiągnąć. Z dala od swojego ojca. Ucieka przed prawdą.

Silni, zadziorni, odważni, zranieni. Uciekają przed swoimi demonami.

Żadne z nich nie spodziewa się, że przez przypadek będzie skazane na wspólne mieszkanie w cichej chatce z nieznajomym. Żadnemu nie jest to na rękę, ale ani Getty, ani Zander nie chce spasować i się wyprowadzić… Niespodziewane spotkanie zmieni ich życie na zawsze.

Walka zmieni się we wzajemne przyciąganie, a przyciąganie… w coś znacznie więcej. Jednak żadne z nich nie chce się poddać sile namiętności, każde wciska maksymalnie gaz, doprowadzając do kolizji. Czy niespodziewane zauroczenie pozwoli im pokonać przeszłość i zbudować wspólną przyszłość? Czy z wielkiego wybuchu może narodzić się miłość?

 

Język Polski!


Pobierz Down Shift. Bez hamulców Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Down Shift. Bez hamulców (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Down Shift. Bez hamulców eBook za darmo:

  Mirror-2

  Down Shift. Bez hamulców.pdf (PLN-0.00)

  Down Shift. Bez hamulców.epub (PLN-0.00)

  Down Shift. Bez hamulców.doc (PLN-0.00)

  Down Shift. Bez hamulców.txt (PLN-0.00)

  Down Shift. Bez hamulców.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Down Shift. Bez hamulców.PDF – (PLN 0.00);

  Down Shift. Bez hamulców.MOBI – (PLN 0.00);

  Down Shift. Bez hamulców.EPUB – (PLN 0.00);

  Down Shift. Bez hamulców.DOC – (PLN 0.00);

  Down Shift. Bez hamulców.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Down Shift. Bez hamulców ebook, Książkę Down Shift. Bez hamulców FB2, Download Down Shift. Bez hamulców PDF , Download Down Shift. Bez hamulców MOBI, Online Down Shift. Bez hamulców książkę, Za darmo Pobierz Down Shift. Bez hamulców IPhone, Online Książkę Down Shift. Bez hamulców PDF, Za darmo Down Shift. Bez hamulców DJVU, Za darmo pobierz Down Shift. Bez hamulców TXT, Pobierz Down Shift. Bez hamulców RTF, Online Down Shift. Bez hamulców FB2 , e-książkę Down Shift. Bez hamulców pobierz TXT, Za darmo Down Shift. Bez hamulców pobierz książkę, Książkę Down Shift. Bez hamulców pobierz MOBI, Pobierz Down Shift. Bez hamulców IPad, Czytaj Down Shift. Bez hamulców MOBI, Czytaj Down Shift. Bez hamulców DOCX, Za darmo Down Shift. Bez hamulców AWZ, Download książkę Down Shift. Bez hamulców iPad , Za darmo Down Shift. Bez hamulców DJVU, Download Down Shift. Bez hamulców książkę za darmo, Za darmo książkę Down Shift. Bez hamulców DVD, Czytaj Down Shift. Bez hamulców TXT, eBook Down Shift. Bez hamulców pobierz DJVU, Down Shift. Bez hamulców pobierz książkę za darmo, Down Shift. Bez hamulców pobierz książkę pdf za darmo, Down Shift. Bez hamulców pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Down Shift. Bez hamulców pdf za darmo.

  Leave a Reply