Pobierz Książkę Doktor Muchołapski za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Doktor Muchołapski za darmo pdf, ePub, kindle

Doktor Muchołapski Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Doktor Muchołapski


„Doktor Muchołapski” otwiera serię „Małe Zeszyty” przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Ulubione lektury z młodości wielkich pisarzy wprowadzające w przyrodę, literaturę i historię. “Doktor Muchołapski” to książka dzieciństwa Czesława Miłosza wprowadzająca w świat natury (owadów, roślin i zwierząt) o wątkach kryminalnych i detektywistycznych. Szalony profesor, ekscentryczny angielski lord,…

„Doktor Muchołapski” otwiera serię „Małe Zeszyty” przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Ulubione lektury z młodości wielkich pisarzy wprowadzające w przyrodę, literaturę i historię. “Doktor Muchołapski” to książka dzieciństwa Czesława Miłosza wprowadzająca w świat natury (owadów, roślin i zwierząt) o wątkach kryminalnych i detektywistycznych. Szalony profesor, ekscentryczny angielski lord, wielkie namiętności, sekretne eliksiry, niezwykła przygoda… 


“Położywszy rękę na sercu, przyznać się trzeba, że mimo tysięcy dzieł napisanych o owadach nie znamy ani setnej części dziwów ukrytych przed bystrym wzrokiem zoologów.
Na owadzie przygody patrzyłem własnymi oczyma i opisałem, jak mogłem najdokładniej. Zamiast tylko zwykłego punktu widzenia obrałem inny, właściwszy do oceniania natury drobnych istot skrzydlatych, a przewodnikiem moim było pragnienie, aby nie zanudzić.
Cudowny eliksir Nureddina i sam lord Puckins, w którego istnienie nie wierzyłeś, są rzeczywistością. Powracam właśnie z Tatr, gdzie sprawdziłem wiadomości podane przez lorda…”.
ERAZM MAJEWSKI

“Doktór Muchołapski pomógł mi w moim sprzeciwie wobec dorosłych […]. Jego zmniejszenie się do rozmiaru paru centymetrów dokonało się na hali tatrzańskiej za pomocą tajemniczego eliksiru, który zdobył podczas podróży do Indii. Łąka tatrzańska zmieniła się w dżunglę zamieszkaną przez olbrzymie, niebezpieczne stwory o chitynowych pancerzach i potężnych żuchwach. Muchołapski posługiwał się pajęczyną jako sznurem, miał też ze sobą miniaturowy rewolwer. Przy czym okazało się, że jego serce jest wrażliwe na cierpienia umierających mrówek…”.
CZESŁAW MIŁOSZ

 

Język Polski!


Pobierz Doktor Muchołapski Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Doktor Muchołapski (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788360046784
  liczba stron
  272
  język
  polski
  dodał
  Piotr


  Pobierz Doktor Muchołapski eBook za darmo:

  Mirror-2

  Doktor Muchołapski.pdf (PLN-0.00)

  Doktor Muchołapski.epub (PLN-0.00)

  Doktor Muchołapski.doc (PLN-0.00)

  Doktor Muchołapski.txt (PLN-0.00)

  Doktor Muchołapski.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Doktor Muchołapski.PDF – (PLN 0.00);

  Doktor Muchołapski.MOBI – (PLN 0.00);

  Doktor Muchołapski.EPUB – (PLN 0.00);

  Doktor Muchołapski.DOC – (PLN 0.00);

  Doktor Muchołapski.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Doktor Muchołapski ebook, Książkę Doktor Muchołapski FB2, Download Doktor Muchołapski PDF , Download Doktor Muchołapski MOBI, Online Doktor Muchołapski książkę, Za darmo Pobierz Doktor Muchołapski IPhone, Online Książkę Doktor Muchołapski PDF, Za darmo Doktor Muchołapski DJVU, Za darmo pobierz Doktor Muchołapski TXT, Pobierz Doktor Muchołapski RTF, Online Doktor Muchołapski FB2 , e-książkę Doktor Muchołapski pobierz TXT, Za darmo Doktor Muchołapski pobierz książkę, Książkę Doktor Muchołapski pobierz MOBI, Pobierz Doktor Muchołapski IPad, Czytaj Doktor Muchołapski MOBI, Czytaj Doktor Muchołapski DOCX, Za darmo Doktor Muchołapski AWZ, Download książkę Doktor Muchołapski iPad , Za darmo Doktor Muchołapski DJVU, Download Doktor Muchołapski książkę za darmo, Za darmo książkę Doktor Muchołapski DVD, Czytaj Doktor Muchołapski TXT, eBook Doktor Muchołapski pobierz DJVU, Doktor Muchołapski pobierz książkę za darmo, Doktor Muchołapski pobierz książkę pdf za darmo, Doktor Muchołapski pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Doktor Muchołapski pdf za darmo.

  Leave a Reply