Pobierz Książkę Dobra strategia, zła strategia za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Dobra strategia, zła strategia za darmo pdf, ePub, kindle

Dobra strategia, zła strategia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dobra strategia, zła strategia


Autor rozprawia się ze wszystkimi niejasnymi opisami i pogmatwanymi sposobami myślenia leżącymi u podstaw zbyt wielu strategii, proponując w zamian prostą metodę opracowania i wdrożenia skutecznej i nastawionej na działanie strategii, która sprawdzi się w dzisiejszym świecie.

Dobra strategia – zła strategia to konkretna i spójna reakcja na przeszkody, które stoją na drodze postępu – a także…

Autor rozprawia się ze wszystkimi niejasnymi opisami i pogmatwanymi sposobami myślenia leżącymi u podstaw zbyt wielu strategii, proponując w zamian prostą metodę opracowania i wdrożenia skutecznej i nastawionej na działanie strategii, która sprawdzi się w dzisiejszym świecie.

Dobra strategia – zła strategia to konkretna i spójna reakcja na przeszkody, które stoją na drodze postępu – a także sposób ich pokonania. Polega ona na wykorzystywaniu i zastosowaniu władzy tam, gdzie może ona przynieść największy skutek. Dotyczy to tak różnych wyzwań, jak:
– wysłanie człowieka na Księżyc,
– prowadzenie wojny,
– wypuszczenie na rynek nowego produktu,
– reagowanie na zmieniającą się sytuację rynkową,
– otwarcie szkoły społecznej,
– zainicjowanie programu rządowego.

Bez względu na skalę przedsięwzięcia, dobrze opracowana strategia jest podstawą sukcesu.

Dziewięć źródeł władzy według Rumelta – począwszy od wykorzystania wpływów w celu skutecznej koncentracji na wzroście – to rewolucyjne, a jednocześnie niezwykle pragmatyczne narzędzia, które można wykorzystać w pracy już od najbliższego poniedziałkowego poranka.

Zaskakuje fakt, że dobra strategia jest często rzeczą absolutnie nieoczekiwaną, gdyż większość organizacji po prostu jej nie ma. Utrzymując taki stan rzeczy, powodują one, że co roku omija je wiele szans na rozwój i zwiększenie zysków.

Rumelt uważa, iż centralnym punktem dobrej strategii jest wgląd – w prawdziwą naturę sytuacji, w ukrytą w niej potęgę i w odpowiednią reakcję. Pokazuje też, w jaki sposób tę sztukę przenikliwego wglądu można doskonalić i kształtować.

Dobra strategia – zła strategia wykorzystuje fascynujące przykłady z pola biznesu, organizacji non-profit i wojskowości, ożywiając w ten sposób oryginalne i pragmatyczne idee.

Autor przedstawia dobre i złe elementy strategii, począwszy od lokalnego targu, okręgu szkół publicznych LAUSD (Los Angeles Unified School District), filantropijnej organizacji Getty Trust, poprzez takie wielkie firmy jak Apple, General Motors, Wal-Mart, Nvidia, Silicon Graphics, Cisco Systems, PACCAR, Global, na wojnach w Iraku i w Afganistanie oraz kryzysie finansowym z lat 2007–2008 skończywszy.

 

Język Polski!


Pobierz Dobra strategia, zła strategia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dobra strategia, zła strategia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788377461785
  liczba stron
  352
  słowa kluczowe
  zarządzanie, strategia, biznes,
  kategoria
  poradniki
  język
  polski
  dodała
  joly_fh


  Pobierz Dobra strategia, zła strategia eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dobra strategia, zła strategia.pdf (PLN-0.00)

  Dobra strategia, zła strategia.epub (PLN-0.00)

  Dobra strategia, zła strategia.doc (PLN-0.00)

  Dobra strategia, zła strategia.txt (PLN-0.00)

  Dobra strategia, zła strategia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dobra strategia, zła strategia.PDF – (PLN 0.00);

  Dobra strategia, zła strategia.MOBI – (PLN 0.00);

  Dobra strategia, zła strategia.EPUB – (PLN 0.00);

  Dobra strategia, zła strategia.DOC – (PLN 0.00);

  Dobra strategia, zła strategia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dobra strategia, zła strategia ebook, Książkę Dobra strategia, zła strategia FB2, Download Dobra strategia, zła strategia PDF , Download Dobra strategia, zła strategia MOBI, Online Dobra strategia, zła strategia książkę, Za darmo Pobierz Dobra strategia, zła strategia IPhone, Online Książkę Dobra strategia, zła strategia PDF, Za darmo Dobra strategia, zła strategia DJVU, Za darmo pobierz Dobra strategia, zła strategia TXT, Pobierz Dobra strategia, zła strategia RTF, Online Dobra strategia, zła strategia FB2 , e-książkę Dobra strategia, zła strategia pobierz TXT, Za darmo Dobra strategia, zła strategia pobierz książkę, Książkę Dobra strategia, zła strategia pobierz MOBI, Pobierz Dobra strategia, zła strategia IPad, Czytaj Dobra strategia, zła strategia MOBI, Czytaj Dobra strategia, zła strategia DOCX, Za darmo Dobra strategia, zła strategia AWZ, Download książkę Dobra strategia, zła strategia iPad , Za darmo Dobra strategia, zła strategia DJVU, Download Dobra strategia, zła strategia książkę za darmo, Za darmo książkę Dobra strategia, zła strategia DVD, Czytaj Dobra strategia, zła strategia TXT, eBook Dobra strategia, zła strategia pobierz DJVU, Dobra strategia, zła strategia pobierz książkę za darmo, Dobra strategia, zła strategia pobierz książkę pdf za darmo, Dobra strategia, zła strategia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dobra strategia, zła strategia pdf za darmo.

  Leave a Reply