Pobierz Książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach za darmo pdf, ePub, kindle

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach


Niech nikomu się nie wydaje, że „zołza” to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba, a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.
Poznaj 100 zasad atrakcyjności i dowiedz się, czego…

Niech nikomu się nie wydaje, że „zołza” to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba, a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.
Poznaj 100 zasad atrakcyjności i dowiedz się, czego pragną mężczyźni i jak powinnaś traktować samą siebie, by być szczęśliwą w związku:

• Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym, jak widzi cię mężczyzna;
• Stawianie warunków lub ich brak świadczy o twoich możliwościach.
• Niemal natychmiast przedstawiasz się albo jako popychadło, albo superbabka;
• Jeśli mu powiesz, że nie zamierzasz zbytnio się angażować, on zrobi wszystko,
żebyś zmieniła zdanie;
• Im bardziej będziesz od niego niezależna, tym bardziej będzie tobą zainteresowany.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to swoista biblia współczesnej kobiety, ale także świetny sposób na relaks. Napisany z humorem poradnik, w nietuzinkowy sposób odkrywa tajemnice damsko-męskich relacji. Ta książka podpowie ci, jak budować związki na swoich zasadach, a przede wszystkim udowodni, że bycie zołzą ma przyszłość!

SHERRY ARGOV to autorka bestsellerowych poradników
o związkach. Wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych,
a jej teksty publikowane były w ponad 50 znanych magazynach,
włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” czy „People”.
Jej kultowe książki Dlaczego mężczyźni kochają zołzy
i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy zostały wydane w trzydziestu
językach i doczekały się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej.
www.sherryargov.com

 

Język Polski!


Pobierz Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788327630483
  liczba stron
  288
  kategoria
  poradniki
  język
  polski
  dodał
  HarperCollins


  Pobierz Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach eBook za darmo:

  Mirror-2

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.pdf (PLN-0.00)

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.epub (PLN-0.00)

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.doc (PLN-0.00)

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.txt (PLN-0.00)

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.PDF – (PLN 0.00);

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.MOBI – (PLN 0.00);

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.EPUB – (PLN 0.00);

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.DOC – (PLN 0.00);

  Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach ebook, Książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach FB2, Download Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach PDF , Download Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach MOBI, Online Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach książkę, Za darmo Pobierz Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach IPhone, Online Książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach PDF, Za darmo Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach DJVU, Za darmo pobierz Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach TXT, Pobierz Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach RTF, Online Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach FB2 , e-książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pobierz TXT, Za darmo Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pobierz książkę, Książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pobierz MOBI, Pobierz Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach IPad, Czytaj Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach MOBI, Czytaj Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach DOCX, Za darmo Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach AWZ, Download książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach iPad , Za darmo Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach DJVU, Download Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach książkę za darmo, Za darmo książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach DVD, Czytaj Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach TXT, eBook Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pobierz DJVU, Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pobierz książkę za darmo, Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pobierz książkę pdf za darmo, Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Dlaczego mężczyźni kochają zołzy. Kultowy poradnik o miłości i związkach pdf za darmo.

  Leave a Reply