Pobierz Książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności za darmo pdf, ePub, kindle

Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności


Od chwili pojawienia się pierwszych “okrętów lądowych” podczas I wojny światowej czołgi przebyły długą drogę, która doprowadziła do stworzenia dzisiejszych supernowoczesnych maszyn.

Książka “Czołgi – Od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności” przedstawia świat bojowych pojazdów opancerzonych oraz ich dzieje.
Autor omawia poszczególne okresy historii czołgów oraz reprezentujące je pojazdy…

Od chwili pojawienia się pierwszych “okrętów lądowych” podczas I wojny światowej czołgi przebyły długą drogę, która doprowadziła do stworzenia dzisiejszych supernowoczesnych maszyn.

Książka “Czołgi – Od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności” przedstawia świat bojowych pojazdów opancerzonych oraz ich dzieje.
Autor omawia poszczególne okresy historii czołgów oraz reprezentujące je pojazdy – od pierwszej maszyny użytej w działaniach bojowych (Little Willie), przez czołgi używane podczas II wojny światowej oraz zimnej wojny aż po współczesne konstrukcje. Prezentuje wszystkie klasyczne modele pojazdów opancerzonych, takie jak niemieckie czołgi Panther i Tiger lub amerykański M1 Abrams. Wielu opisom towarzyszą szczegółowe barwne ilustracje oraz dane techniczne (liczebność załogi, masa i wymiary pojazdu, uzbrojenie, jednostka napędowa, osiągi).

Doskonałe fotografie oraz ilustracje ukazują czołgi podczas działań w różnych częściach świata, natomiast oddzielne dwustronicowe zestawienia umożliwiają porównanie najważniejszych modeli pojazdów – na przykład czołgów T-34/85 i Panther lub Merkava i Leopard II.
Publikacja ta, zawierająca ponad 200 barwnych oraz czarno-białych fotografii i ilustracji, jest obszernym i przystępnym źródłem wiedzy przeznaczonym dla każdego, kto interesuje się sztuką wojenną. Dwustronicowe zestawienia zamieszczone w tej publikacji umożliwiają zapoznanie się z zaletami i wadami najbardziej znanych czołgów.

 

Język Polski!


Pobierz Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9783939991762
  liczba stron
  224
  słowa kluczowe
  Wojsko, Broń pancerna, Czołgi
  kategoria
  technika
  język
  polski


  Pobierz Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności eBook za darmo:

  Mirror-2

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.pdf (PLN-0.00)

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.epub (PLN-0.00)

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.doc (PLN-0.00)

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.txt (PLN-0.00)

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.PDF – (PLN 0.00);

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.MOBI – (PLN 0.00);

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.EPUB – (PLN 0.00);

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.DOC – (PLN 0.00);

  Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności ebook, Książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności FB2, Download Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności PDF , Download Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności MOBI, Online Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności książkę, Za darmo Pobierz Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności IPhone, Online Książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności PDF, Za darmo Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności DJVU, Za darmo pobierz Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności TXT, Pobierz Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności RTF, Online Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności FB2 , e-książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pobierz TXT, Za darmo Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pobierz książkę, Książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pobierz MOBI, Pobierz Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności IPad, Czytaj Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności MOBI, Czytaj Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności DOCX, Za darmo Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności AWZ, Download książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności iPad , Za darmo Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności DJVU, Download Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności książkę za darmo, Za darmo książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności DVD, Czytaj Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności TXT, eBook Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pobierz DJVU, Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pobierz książkę za darmo, Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pobierz książkę pdf za darmo, Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Czołgi od Pierwszej Wojny Światowej do współczesności pdf za darmo.

  Leave a Reply