Pobierz Książkę Cyklon za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Cyklon za darmo pdf, ePub, kindle

Cyklon Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Cyklon


W maju 2010 roku światowe media obiega sensacyjna informacja o dezerterze, który ujawnia najściślej strzeżone sekrety birmańskiej junty. Major Sai Thein Win zostaje wciągnięty w misterną grę. Gdy generałowie wydają na niego wyrok, ukrywa się już w Norwegii. Wtedy Muszyński wyrusza na jego poszukiwanie. Spotyka go jednak w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. To, co usłyszy, wykracza poza…

W maju 2010 roku światowe media obiega sensacyjna informacja o dezerterze, który ujawnia najściślej strzeżone sekrety birmańskiej junty. Major Sai Thein Win zostaje wciągnięty w misterną grę. Gdy generałowie wydają na niego wyrok, ukrywa się już w Norwegii. Wtedy Muszyński wyrusza na jego poszukiwanie. Spotyka go jednak w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. To, co usłyszy, wykracza poza scenariusz filmu szpiegowskiego.
Cyklon to wynik ośmiu podróży do jednego z najbardziej odizolowanych państw na świecie, w którym żyje około stu trzydziestu mniejszości etnicznych i pół miliona buddyjskich mnichów, a stolicę przenosi się z miejsca na miejsce za radą astrologów. Muszyński przybywa do pogrążonego w ciemności kraju tuż po szafranowej rewolucji i cyklonie Nargis, gdy rzeką Irawadi spływają trupy. Opuszcza go, gdy rodzi się demokracja.
To jednak nie jest historia katastrofy naturalnej ani awanturniczej podróży, tylko hipnotyczna opowieść o sile przenikającej wszystkie dziedziny życia, która niszczy, choć nie pozwala na ostateczny rozpad. To wnikliwa analiza potężnych związków religii i państwa oraz brawurowa wyprawa w poszukiwaniu granic władzy. Przemierzywszy najbardziej tajemniczy rejon Himalajów, Muszyński dociera na peryferie świata, a jego reportaż zmienia się w studium ludzkiej obsesji oraz relacji człowieka z językiem i przestrzenią.

 

Język Polski!


Pobierz Cyklon Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cyklon (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788380491021
  liczba stron
  336
  słowa kluczowe
  Birma, junta, zamknięcie, terror, cyklop
  kategoria
  literatura faktu
  język
  polski
  dodał
  MateuszP


  Pobierz Cyklon eBook za darmo:

  Mirror-2

  Cyklon.pdf (PLN-0.00)

  Cyklon.epub (PLN-0.00)

  Cyklon.doc (PLN-0.00)

  Cyklon.txt (PLN-0.00)

  Cyklon.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Cyklon.PDF – (PLN 0.00);

  Cyklon.MOBI – (PLN 0.00);

  Cyklon.EPUB – (PLN 0.00);

  Cyklon.DOC – (PLN 0.00);

  Cyklon.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Cyklon ebook, Książkę Cyklon FB2, Download Cyklon PDF , Download Cyklon MOBI, Online Cyklon książkę, Za darmo Pobierz Cyklon IPhone, Online Książkę Cyklon PDF, Za darmo Cyklon DJVU, Za darmo pobierz Cyklon TXT, Pobierz Cyklon RTF, Online Cyklon FB2 , e-książkę Cyklon pobierz TXT, Za darmo Cyklon pobierz książkę, Książkę Cyklon pobierz MOBI, Pobierz Cyklon IPad, Czytaj Cyklon MOBI, Czytaj Cyklon DOCX, Za darmo Cyklon AWZ, Download książkę Cyklon iPad , Za darmo Cyklon DJVU, Download Cyklon książkę za darmo, Za darmo książkę Cyklon DVD, Czytaj Cyklon TXT, eBook Cyklon pobierz DJVU, Cyklon pobierz książkę za darmo, Cyklon pobierz książkę pdf za darmo, Cyklon pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Cyklon pdf za darmo.

  Leave a Reply