Pobierz Książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 za darmo pdf, ePub, kindle

Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane - tom 2


Drugi tom wierszy i piosenek zebranych wybitnego poety oraz autora licznych przebojów radiowych Jonasza Kofty zawiera jego teksty liryczno-satyryczne w czterech rozdziałach:
Fale Amuru – romanse rosyjskie, Czasami pech się uśmiecha – liryka żartobliwa, Moja muza codzienna – wiersze satyryczne, Epitafium dla frajera – Jonasz o Jonaszu.
Niektóre z tekstów zostały odnalezione w archiwum…

Drugi tom wierszy i piosenek zebranych wybitnego poety oraz autora licznych przebojów radiowych Jonasza Kofty zawiera jego teksty liryczno-satyryczne w czterech rozdziałach:
Fale Amuru – romanse rosyjskie, Czasami pech się uśmiecha – liryka żartobliwa, Moja muza codzienna – wiersze satyryczne, Epitafium dla frajera – Jonasz o Jonaszu.
Niektóre z tekstów zostały odnalezione w archiwum Autora i są publikowane po raz pierwszy.

Zawsze ustawiała się do Kofty bardzo długa kolejka – każda artystka i każdy artysta chciał mieć tekst Jonasza. Też stałem w tej kolejce. Też doczekałem się, że i dla mnie spłynęło kilka pięknych tekstów z Jonaszowej genialnej głowy. Kofta pisał bardzo różnorodnie, bo był kolorowy. Tak jak to robiła Agnieszka Osiecka i jak robi Wojciech Młynarski – odciskał na swoich tekstach niezwykłe piętno: oryginalności, ciepła, mądrości, czasami bólu, ale też niewiarygodnej komediowości.
Michał Bajor

 

Język Polski!


Pobierz Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-7648-816-5
  liczba stron
  424
  słowa kluczowe
  Jonasz, Kofta, wiersze, poezja, teksty, piosenki
  kategoria
  poezja
  język
  polski
  dodał
  Pomensku


  Pobierz Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 eBook za darmo:

  Mirror-2

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.pdf (PLN-0.00)

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.epub (PLN-0.00)

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.doc (PLN-0.00)

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.txt (PLN-0.00)

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.PDF – (PLN 0.00);

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.MOBI – (PLN 0.00);

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.EPUB – (PLN 0.00);

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.DOC – (PLN 0.00);

  Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 ebook, Książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 FB2, Download Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 PDF , Download Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 MOBI, Online Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 książkę, Za darmo Pobierz Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 IPhone, Online Książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 PDF, Za darmo Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 DJVU, Za darmo pobierz Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 TXT, Pobierz Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 RTF, Online Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 FB2 , e-książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pobierz TXT, Za darmo Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pobierz książkę, Książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pobierz MOBI, Pobierz Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 IPad, Czytaj Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 MOBI, Czytaj Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 DOCX, Za darmo Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 AWZ, Download książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 iPad , Za darmo Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 DJVU, Download Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 książkę za darmo, Za darmo książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 DVD, Czytaj Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 TXT, eBook Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pobierz DJVU, Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pobierz książkę za darmo, Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pobierz książkę pdf za darmo, Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Co to jest miłość. Wiersze i piosenki zebrane – tom 2 pdf za darmo.

  Leave a Reply