Pobierz Książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach za darmo pdf, ePub, kindle

Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Było takie miasto... Warszawa na starych pocztówkach


Elegancki album z wyborem kart pocztowych i starych fotografii z kolekcji Rafała Bielskiego. Wspaniała prezentacja widoków wielkomiejskiej Warszawy, która na przełomie XIX i XX w. stała się jednym z najpiękniejszych miast Europy. Kres tamtemu miastu przyniosły lata ostatniej wojny. W 1945 roku z dumnego Paryża Wschodu pozostały ruiny i zgliszcza. Prezentowane widoki uświadamiają nam, co…

Elegancki album z wyborem kart pocztowych i starych fotografii z kolekcji Rafała Bielskiego. Wspaniała prezentacja widoków wielkomiejskiej Warszawy, która na przełomie XIX i XX w. stała się jednym z najpiękniejszych miast Europy. Kres tamtemu miastu przyniosły lata ostatniej wojny. W 1945 roku z dumnego Paryża Wschodu pozostały ruiny i zgliszcza. Prezentowane widoki uświadamiają nam, co straciliśmy bezpowrotnie.

Ze wstępu Autora: Kiedy przed ponad dziesięcioma laty dostałem od ojca pierwszą kartę pocztową z placem Teatralnym z 1910 roku, od razu wiedziałem, że zbieranie pocztówek stanie się jedną z moich życiowych pasji. Obecnie moja kolekcja liczy ponad 2500 pocztówek przedstawiających ulice i budynki Warszawy z lat 1897–1944. Wybór kilkuset z nich prezentuję w niniejszym albumie. Układ pocztówek zamieszczonych w tej książce jest wzorowany na trasach spacerowych drukowanych w przedwojennych przewodnikach po naszej stolicy, nazywanej przez wielu Paryżem Północy lub Paryżem Wschodu. Zapraszam zatem Państwa na spacer po ulicach dawnej Warszawy, wśród kamienic, mostów i parków, których już dawno nie ma, a których wizerunki ocalały jedynie na starych pocztówkach.

 

Język Polski!


Pobierz Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-61932-17-8
  liczba stron
  176
  słowa kluczowe
  historia, warszawa, polska, pocztówki, album
  kategoria
  albumy
  język
  polski
  dodała
  vivien


  Pobierz Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach eBook za darmo:

  Mirror-2

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.pdf (PLN-0.00)

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.epub (PLN-0.00)

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.doc (PLN-0.00)

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.txt (PLN-0.00)

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.PDF – (PLN 0.00);

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.MOBI – (PLN 0.00);

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.EPUB – (PLN 0.00);

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.DOC – (PLN 0.00);

  Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach ebook, Książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach FB2, Download Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach PDF , Download Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach MOBI, Online Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach książkę, Za darmo Pobierz Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach IPhone, Online Książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach PDF, Za darmo Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach DJVU, Za darmo pobierz Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach TXT, Pobierz Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach RTF, Online Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach FB2 , e-książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pobierz TXT, Za darmo Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pobierz książkę, Książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pobierz MOBI, Pobierz Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach IPad, Czytaj Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach MOBI, Czytaj Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach DOCX, Za darmo Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach AWZ, Download książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach iPad , Za darmo Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach DJVU, Download Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach książkę za darmo, Za darmo książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach DVD, Czytaj Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach TXT, eBook Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pobierz DJVU, Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pobierz książkę za darmo, Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pobierz książkę pdf za darmo, Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Było takie miasto… Warszawa na starych pocztówkach pdf za darmo.

  Leave a Reply