Pobierz Książkę Bracia Kip za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Bracia Kip za darmo pdf, ePub, kindle

Bracia Kip Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Bracia Kip

AudiobookJeśli myślisz, że Juliusz Verne pisał tylko powieści przygodowe, to jesteś w błędzie! Oto bowiem przedstawiamy ci zupełnie inną historię… Historię pewnego zabójstwa… Jeśli jesteś wielbicielem kryminałów, to ta powieść także powinna cię zainteresować!

Gdzieś na morzach południowych, pomiędzy Nową Zelandią a Melanezją, bryg „James Cook”, dowodzony przez kapitana Harry’ego Gibsona, napotyka na…

Jeśli myślisz, że Juliusz Verne pisał tylko powieści przygodowe, to jesteś w błędzie! Oto bowiem przedstawiamy ci zupełnie inną historię… Historię pewnego zabójstwa… Jeśli jesteś wielbicielem kryminałów, to ta powieść także powinna cię zainteresować!

Gdzieś na morzach południowych, pomiędzy Nową Zelandią a Melanezją, bryg „James Cook”, dowodzony przez kapitana Harry’ego Gibsona, napotyka na dwóch rozbitków, braci Kip, z pochodzenia Holendrów. Przyjmuje ich na pokład i rusza w dalszą drogę. Wszystko na statku układa się dobrze, choć można dostrzec, że część załogi, pod przywództwem bosmana Fliga Balta, po cichu spiskuje, chcąc zawładnąć brygiem. Sprawy przyjmują dramatyczny obrót, gdy po przybyciu do celu, czyli na wyspę Nowa Irlandia, zostaje zamordowany kapitan „Jamesa Cooka”, Harry Gibson! Podejrzenie pada na braci Kip, bowiem według zeznań świadków nóż, którym został zabity kapitan, widzieli w kajucie obu Holendrów… Bracia zostają osądzeni, skazani na ciężkie roboty i wysłani na Tasmanię. Przyjaciele nie wierzą w ich winę i rozpoczynają poszukiwania śladów wskazujących na prawdziwych morderców, a tymczasem bracia ciężko pracują i mocno przeżywają swoją tragedię…

Rozwiązanie zagadki śmierci Harry’ego Gibsona następuje, jak w każdym dobrym kryminale, dopiero na końcu powieści. Jest ono na tyle niezwykłe, że z pewnością zaskoczy wszystkich słuchaczy…

Czyta: Mieczysław Morański
Czas: 15h 28m

 

Język Polski!


Pobierz Bracia Kip Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Bracia Kip (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Bracia Kip eBook za darmo:

  Mirror-2

  Bracia Kip.pdf (PLN-0.00)

  Bracia Kip.epub (PLN-0.00)

  Bracia Kip.doc (PLN-0.00)

  Bracia Kip.txt (PLN-0.00)

  Bracia Kip.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Bracia Kip.PDF – (PLN 0.00);

  Bracia Kip.MOBI – (PLN 0.00);

  Bracia Kip.EPUB – (PLN 0.00);

  Bracia Kip.DOC – (PLN 0.00);

  Bracia Kip.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Bracia Kip ebook, Książkę Bracia Kip FB2, Download Bracia Kip PDF , Download Bracia Kip MOBI, Online Bracia Kip książkę, Za darmo Pobierz Bracia Kip IPhone, Online Książkę Bracia Kip PDF, Za darmo Bracia Kip DJVU, Za darmo pobierz Bracia Kip TXT, Pobierz Bracia Kip RTF, Online Bracia Kip FB2 , e-książkę Bracia Kip pobierz TXT, Za darmo Bracia Kip pobierz książkę, Książkę Bracia Kip pobierz MOBI, Pobierz Bracia Kip IPad, Czytaj Bracia Kip MOBI, Czytaj Bracia Kip DOCX, Za darmo Bracia Kip AWZ, Download książkę Bracia Kip iPad , Za darmo Bracia Kip DJVU, Download Bracia Kip książkę za darmo, Za darmo książkę Bracia Kip DVD, Czytaj Bracia Kip TXT, eBook Bracia Kip pobierz DJVU, Bracia Kip pobierz książkę za darmo, Bracia Kip pobierz książkę pdf za darmo, Bracia Kip pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Bracia Kip pdf za darmo.

  Leave a Reply