Pobierz Książkę Błysk! Potęga przeczucia za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Błysk! Potęga przeczucia za darmo pdf, ePub, kindle

Błysk! Potęga przeczucia Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Błysk! Potęga przeczucia


Dlaczego Malcolm Gladwell napisał Błysk!?
Bo… zapuścił włosy. „W moim życiu natychmiast nastąpiły drobne, ale znaczące zmiany. Zacząłem dostawać mandaty za przekroczenie prędkości, co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. Zatrzymywano mnie do szczegółowej kontroli na lotniskach. A pewnego dnia, gdy szedłem Fourteenth Street na Manhattanie, do krawężnika podjechała policyjna furgonetka i…

Dlaczego Malcolm Gladwell napisał Błysk!?
Bo… zapuścił włosy. „W moim życiu natychmiast nastąpiły drobne, ale znaczące zmiany. Zacząłem dostawać mandaty za przekroczenie prędkości, co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. Zatrzymywano mnie do szczegółowej kontroli na lotniskach. A pewnego dnia, gdy szedłem Fourteenth Street na Manhattanie, do krawężnika podjechała policyjna furgonetka i wyskoczyło z niej trzech funkcjonariuszy. Jak się okazało, szukali gwałciciela, a według nich ów gwałciciel wyglądał zupełnie jak ja. Wyjęli portret pamięciowy i rysopis. Przyjrzałem się i najuprzejmiej, jak potrafiłem, zwróciłem im uwagę, że poszukiwany przestępca wcale nie jest do mnie podobny. Był wyższy, potężniej zbudowany i o kilkanaście lat ode mnie młodszy. […] Jedyną naszą wspólną cechą była burza kręconych włosów” – mówi Gladwell. „Po prostu chcę, żeby ludzie poważnie traktowali proces natychmiastowego poznania (rapid cognition)” – tłumaczy.

Błysk! opowiada o potędze pierwszego wrażenia, o czymś, co wydarza się w mgnieniu oka, często bez udziału świadomości czy rozumu.
Malcolm Gladwell jest publicystą „New Yorkera” (a wcześniej „Washington Post”, gdzie pisał o nauce). Reportaże Gladwella o zachowaniu konsumentów, gwałtownych skokach przestępczości w Nowym Jorku czy testach osobowości zdradzają jego zamiłowanie do socjologii, psychologii i marketingu.
W 2005 roku w Polsce ukazała się jego pierwsza książka Punkt przełomowy (The Tipping Point). Szczegółowo pokazuje w niej cykl życia oraz istotę trendu – zarówno trendu rynkowego, jak i epidemii grypy, przestępczości czy mody na buty określonej marki.
W Błysku! natomiast twierdzi, że ludzie nazbyt często próbują podejmować decyzje, kierując się racjonalnymi przesłankami, podczas gdy takie same efekty przynosi zdanie się na natychmiastowe poznanie (rapid cognition).
Teza ta wydaje się może zbyt rewolucyjna, jednak przyniosła Gladwellowi miano guru w środowiskach marketingowych. Jego książki nie schodzą z list bestsellerów, przez brytyjski dziennik „The Times” został uznany za jednego z pięćdziesięciu najbardziej wpływowych myślicieli w dziedzinie zarządzania. Ostatnio prawa do książki kupiła nawet wytwórnia filmowa Universal.
Brawurowy, świetnie napisany i solidnie udokumentowany Błysk! czyta się z wypiekami na twarzy.

 

Język Polski!


Pobierz Błysk! Potęga przeczucia Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Błysk! Potęga przeczucia (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Błysk! Potęga przeczucia eBook za darmo:

  Mirror-2

  Błysk! Potęga przeczucia.pdf (PLN-0.00)

  Błysk! Potęga przeczucia.epub (PLN-0.00)

  Błysk! Potęga przeczucia.doc (PLN-0.00)

  Błysk! Potęga przeczucia.txt (PLN-0.00)

  Błysk! Potęga przeczucia.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Błysk! Potęga przeczucia.PDF – (PLN 0.00);

  Błysk! Potęga przeczucia.MOBI – (PLN 0.00);

  Błysk! Potęga przeczucia.EPUB – (PLN 0.00);

  Błysk! Potęga przeczucia.DOC – (PLN 0.00);

  Błysk! Potęga przeczucia.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Błysk! Potęga przeczucia ebook, Książkę Błysk! Potęga przeczucia FB2, Download Błysk! Potęga przeczucia PDF , Download Błysk! Potęga przeczucia MOBI, Online Błysk! Potęga przeczucia książkę, Za darmo Pobierz Błysk! Potęga przeczucia IPhone, Online Książkę Błysk! Potęga przeczucia PDF, Za darmo Błysk! Potęga przeczucia DJVU, Za darmo pobierz Błysk! Potęga przeczucia TXT, Pobierz Błysk! Potęga przeczucia RTF, Online Błysk! Potęga przeczucia FB2 , e-książkę Błysk! Potęga przeczucia pobierz TXT, Za darmo Błysk! Potęga przeczucia pobierz książkę, Książkę Błysk! Potęga przeczucia pobierz MOBI, Pobierz Błysk! Potęga przeczucia IPad, Czytaj Błysk! Potęga przeczucia MOBI, Czytaj Błysk! Potęga przeczucia DOCX, Za darmo Błysk! Potęga przeczucia AWZ, Download książkę Błysk! Potęga przeczucia iPad , Za darmo Błysk! Potęga przeczucia DJVU, Download Błysk! Potęga przeczucia książkę za darmo, Za darmo książkę Błysk! Potęga przeczucia DVD, Czytaj Błysk! Potęga przeczucia TXT, eBook Błysk! Potęga przeczucia pobierz DJVU, Błysk! Potęga przeczucia pobierz książkę za darmo, Błysk! Potęga przeczucia pobierz książkę pdf za darmo, Błysk! Potęga przeczucia pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Błysk! Potęga przeczucia pdf za darmo.

  Leave a Reply