Pobierz Książkę Blagierka za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Blagierka za darmo pdf, ePub, kindle

Blagierka Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Blagierka


Amelia–Blagierka demaskuje pozory życia, robi to bezczelnie i z rozmachem („Dobry kit to połowa sukcesu. Resztę zapewnia odpowiednio dobrany zespół”), zawsze wierna sobie i – honorowa. Wplątuje się – na własne życzenie –- w projekt bloga z ekotestami produktów („O niczym innym nie marzyłam!”), który prowadzi z „obciachowym” (i równie bezkompromisowym) Krejzolem, zmaga się z codziennością…

Amelia–Blagierka demaskuje pozory życia, robi to bezczelnie i z rozmachem („Dobry kit to połowa sukcesu. Resztę zapewnia odpowiednio dobrany zespół”), zawsze wierna sobie i – honorowa. Wplątuje się – na własne życzenie –- w projekt bloga z ekotestami produktów („O niczym innym nie marzyłam!”), który prowadzi z „obciachowym” (i równie bezkompromisowym) Krejzolem, zmaga się z codziennością maturzystki, której rodzice zostawili duże mieszkanie, wolność i wsparcie na odległość, a chłopak, student prawa, okazuje się wynajętym przez rodziców opiekunem i pocieszycielem. I kiedy wszystko układa się nie tak, jak zaplanowała, nawet modne i powszechnie głoszone bycie eko okazuje się niezłą blagą – wcale nie odpuszcza, przeciwnie – to inspiruje ją do kolejnych jeszcze bardziej kontrowersyjnych kroków. „Blagierka” zainteresuje z pewnością wszystkich młodych duchem uczestników naszej „trendy, jazzy, a nawet frisky” rzeczywistości. Dobrze ją znamy, uwielbiamy doskonalić się w obowiązujących modach – ale to, co nam naprawdę imponuje, to odwaga bycia sobą, często wbrew tłumowi. – Dobry kit to połowa sukcesu. Resztę zapewnia odpowiednio dobrany zespół – wyjaśniłam Bondowi. Bond to mój facet. Niedługo kończy dwadzieścia pięć lat (Ćwierć wieku! Lepiej sobie tego nie wyobrażać!). Jest dorosły, samodzielny i stanowczo za bardzo się o mnie martwi. Dlatego muszę go uspokajać, że dam radę. – Dam radę, spoko – powtórzyłam po raz enty. – Żeby nie było jak z ostatnią akcją – mruknął. Ach, słynna „godzina bez prądu”. No tak, dałam się nabrać. Półtorej godziny siedzenia przy gromnicy (świeczki tortowe gdzieś się zapodziały, jak zwykle).

 

Język Polski!


Pobierz Blagierka Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Blagierka (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  978-83-61635-54-3
  liczba stron
  296
  słowa kluczowe
  Izabela Sowa, ekologia, mlodzieżowe
  język
  polski
  dodała
  Ag2S


  Pobierz Blagierka eBook za darmo:

  Mirror-2

  Blagierka.pdf (PLN-0.00)

  Blagierka.epub (PLN-0.00)

  Blagierka.doc (PLN-0.00)

  Blagierka.txt (PLN-0.00)

  Blagierka.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Blagierka.PDF – (PLN 0.00);

  Blagierka.MOBI – (PLN 0.00);

  Blagierka.EPUB – (PLN 0.00);

  Blagierka.DOC – (PLN 0.00);

  Blagierka.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Blagierka ebook, Książkę Blagierka FB2, Download Blagierka PDF , Download Blagierka MOBI, Online Blagierka książkę, Za darmo Pobierz Blagierka IPhone, Online Książkę Blagierka PDF, Za darmo Blagierka DJVU, Za darmo pobierz Blagierka TXT, Pobierz Blagierka RTF, Online Blagierka FB2 , e-książkę Blagierka pobierz TXT, Za darmo Blagierka pobierz książkę, Książkę Blagierka pobierz MOBI, Pobierz Blagierka IPad, Czytaj Blagierka MOBI, Czytaj Blagierka DOCX, Za darmo Blagierka AWZ, Download książkę Blagierka iPad , Za darmo Blagierka DJVU, Download Blagierka książkę za darmo, Za darmo książkę Blagierka DVD, Czytaj Blagierka TXT, eBook Blagierka pobierz DJVU, Blagierka pobierz książkę za darmo, Blagierka pobierz książkę pdf za darmo, Blagierka pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Blagierka pdf za darmo.

  Leave a Reply