Pobierz Książkę Artur Rojek. Inaczej za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Artur Rojek. Inaczej za darmo pdf, ePub, kindle

Artur Rojek. Inaczej Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Artur Rojek. Inaczej


Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Autobiografia, biografia, wspomnienia.

Kim jest Artur Rojek?

Chłopakiem ze Śląska, który wymarzył sobie, że w Mysłowicach można grać jak w Manchesterze. Liderem najważniejszej polskiej kapeli przełomu tysiącleci, któremu było jednak za ciasno w rockowym składzie, więc wybrał własną drogę. Jednym z najważniejszych…

Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Autobiografia, biografia, wspomnienia.

Kim jest Artur Rojek?

Chłopakiem ze Śląska, który wymarzył sobie, że w Mysłowicach można grać jak w Manchesterze. Liderem najważniejszej polskiej kapeli przełomu tysiącleci, któremu było jednak za ciasno w rockowym składzie, więc wybrał własną drogę. Jednym z najważniejszych głosów polskiego rocka, który zmienił pisanie tekstów w żywą, ostrą poezję.

Twórcą Off Festivalu, najbardziej otwartego na nową muzykę miejsca w Polsce.

Rojek jest każdym z nich. Ale jest również kimś innym. Zawsze kimś innym, bo najważniejsza z zasad, jakimi kieruje się w życiu, brzmi: Przekraczaj samego siebie, idź, biegnij, płyń zawsze własną drogą. Są jeszcze inne, równie ważne zasady: Nie wierz w sztuczny świat, w którym wszystko zamienia się w sukces. No i jeszcze: Nie możesz być tylko „tym kolesiem z Myslovitz”.

W rozmowie z Aleksandrą Klich Artur Rojek oprowadza nas po swoim dzieciństwie na granicy wielu różnych światów, wprowadza za kulisy funkcjonowania rockowego fenomenu pod nazwą Myslovitz, prowadzi w głąb swoich tekstów, opowiada, o czym mówi, kiedy mówi o muzyce, pływaniu, bieganiu, byciu sobą i byciu z innymi.

To znacznie więcej niż biografia rockowego muzyka.

 





Język Polski!


Pobierz Artur Rojek. Inaczej Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:



Artur Rojek. Inaczej (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788326823145
  liczba stron
  320
  język
  polski
  dodała
  justyna


  Pobierz Artur Rojek. Inaczej eBook za darmo:

  Mirror-2

  Artur Rojek. Inaczej.pdf (PLN-0.00)

  Artur Rojek. Inaczej.epub (PLN-0.00)

  Artur Rojek. Inaczej.doc (PLN-0.00)

  Artur Rojek. Inaczej.txt (PLN-0.00)

  Artur Rojek. Inaczej.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Artur Rojek. Inaczej.PDF – (PLN 0.00);

  Artur Rojek. Inaczej.MOBI – (PLN 0.00);

  Artur Rojek. Inaczej.EPUB – (PLN 0.00);

  Artur Rojek. Inaczej.DOC – (PLN 0.00);

  Artur Rojek. Inaczej.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Artur Rojek. Inaczej ebook, Książkę Artur Rojek. Inaczej FB2, Download Artur Rojek. Inaczej PDF , Download Artur Rojek. Inaczej MOBI, Online Artur Rojek. Inaczej książkę, Za darmo Pobierz Artur Rojek. Inaczej IPhone, Online Książkę Artur Rojek. Inaczej PDF, Za darmo Artur Rojek. Inaczej DJVU, Za darmo pobierz Artur Rojek. Inaczej TXT, Pobierz Artur Rojek. Inaczej RTF, Online Artur Rojek. Inaczej FB2 , e-książkę Artur Rojek. Inaczej pobierz TXT, Za darmo Artur Rojek. Inaczej pobierz książkę, Książkę Artur Rojek. Inaczej pobierz MOBI, Pobierz Artur Rojek. Inaczej IPad, Czytaj Artur Rojek. Inaczej MOBI, Czytaj Artur Rojek. Inaczej DOCX, Za darmo Artur Rojek. Inaczej AWZ, Download książkę Artur Rojek. Inaczej iPad , Za darmo Artur Rojek. Inaczej DJVU, Download Artur Rojek. Inaczej książkę za darmo, Za darmo książkę Artur Rojek. Inaczej DVD, Czytaj Artur Rojek. Inaczej TXT, eBook Artur Rojek. Inaczej pobierz DJVU, Artur Rojek. Inaczej pobierz książkę za darmo, Artur Rojek. Inaczej pobierz książkę pdf za darmo, Artur Rojek. Inaczej pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Artur Rojek. Inaczej pdf za darmo.

  Leave a Reply