Pobierz Książkę Apteka marzeń za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Apteka marzeń za darmo pdf, ePub, kindle

Apteka marzeń Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Apteka marzeń


Człowiekowi wydaje się, że jest odporny na śmierć. Że jest objęty ochroną, chociaż inni przecież umierają. Pędzimy samochodami, skaczemy ze spadochronami, balansujemy na granicy życia, a jednak nigdy nic złego się nie dzieje. Nie patrzymy na śmierć z pokorą, bo przecież nas samych ona nie dotyczy.

Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta…

Człowiekowi wydaje się, że jest odporny na śmierć. Że jest objęty ochroną, chociaż inni przecież umierają. Pędzimy samochodami, skaczemy ze spadochronami, balansujemy na granicy życia, a jednak nigdy nic złego się nie dzieje. Nie patrzymy na śmierć z pokorą, bo przecież nas samych ona nie dotyczy.

Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu.

Ola i Karolina poznają się w nietypowym miejscu, w nietypowej sytuacji. Dzieli je dziesięć lat różnicy, co w przypadku dziecka i nastolatki jest przepaścią. Znajdują jednak wspólny język i pokazują, że nawet w najgorszych okolicznościach można myśleć o innych. Ola istnieje naprawdę, postać Karoliny łączy w sobie doświadczenia wielu nastolatek, którym życie podstawiło nogę.

Ta historia ma dwa zakończenia – dobre i gorsze, bo tak działa prawo równowagi w przyrodzie.

To opowieść o skrajnych emocjach, potędze matczynej miłości, sile, jaką daje rodzina. O wielkiej aptece z marzeniami, które można dostać bez recepty. I o zwyczajnych, lecz niezwykłych bohaterach, którzy mierzą się z nieustępliwym pytaniem: kto ukradł im zwyczajne życie?

 

Język Polski!


Pobierz Apteka marzeń Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Apteka marzeń (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788393610600
  liczba stron
  400
  słowa kluczowe
  literatura polska
  język
  polski
  dodała
  giovanna


  Pobierz Apteka marzeń eBook za darmo:

  Mirror-2

  Apteka marzeń.pdf (PLN-0.00)

  Apteka marzeń.epub (PLN-0.00)

  Apteka marzeń.doc (PLN-0.00)

  Apteka marzeń.txt (PLN-0.00)

  Apteka marzeń.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Apteka marzeń.PDF – (PLN 0.00);

  Apteka marzeń.MOBI – (PLN 0.00);

  Apteka marzeń.EPUB – (PLN 0.00);

  Apteka marzeń.DOC – (PLN 0.00);

  Apteka marzeń.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Apteka marzeń ebook, Książkę Apteka marzeń FB2, Download Apteka marzeń PDF , Download Apteka marzeń MOBI, Online Apteka marzeń książkę, Za darmo Pobierz Apteka marzeń IPhone, Online Książkę Apteka marzeń PDF, Za darmo Apteka marzeń DJVU, Za darmo pobierz Apteka marzeń TXT, Pobierz Apteka marzeń RTF, Online Apteka marzeń FB2 , e-książkę Apteka marzeń pobierz TXT, Za darmo Apteka marzeń pobierz książkę, Książkę Apteka marzeń pobierz MOBI, Pobierz Apteka marzeń IPad, Czytaj Apteka marzeń MOBI, Czytaj Apteka marzeń DOCX, Za darmo Apteka marzeń AWZ, Download książkę Apteka marzeń iPad , Za darmo Apteka marzeń DJVU, Download Apteka marzeń książkę za darmo, Za darmo książkę Apteka marzeń DVD, Czytaj Apteka marzeń TXT, eBook Apteka marzeń pobierz DJVU, Apteka marzeń pobierz książkę za darmo, Apteka marzeń pobierz książkę pdf za darmo, Apteka marzeń pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Apteka marzeń pdf za darmo.

  Leave a Reply