Pobierz Książkę Angielka za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę Angielka za darmo pdf, ePub, kindle

Angielka Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Angielka


W kraju pełnym tajemnic sama ustalasz reguły gry…

Rok 1958. Joan Seabrook, świeżo upieczona archeolożka, spełnia marzenie swojego życia o wizycie w Arabii i przybywa z Anglii do starożytnego miasta Maskat. Próbując zapomnieć o osobistej tragedii, chce zbadać pustynny fort Jabrin i odnaleźć ukryte w nim skarby.

Lecz Oman to kraj zagubiony w czasie – surowy, pełen tajemnic i pogrążony w…

W kraju pełnym tajemnic sama ustalasz reguły gry…

Rok 1958. Joan Seabrook, świeżo upieczona archeolożka, spełnia marzenie swojego życia o wizycie w Arabii i przybywa z Anglii do starożytnego miasta Maskat. Próbując zapomnieć o osobistej tragedii, chce zbadać pustynny fort Jabrin i odnaleźć ukryte w nim skarby.

Lecz Oman to kraj zagubiony w czasie – surowy, pełen tajemnic i pogrążony w krwawym konflikcie. Podróż do Jabrin może okazać się więc niemożliwa. Rozczarowanie Joan pogłębiają opowieści pionierki i odkrywczyni Maude Vickery, idolki z dzieciństwa, której dokonania rozpaliły fantazje i ambicje młodej archeolożki.

Spotkanie z niezwykłą samotniczką Maude wywraca życie Joan do góry nogami. Przyjaźń kobiet zacieśnia się, a Joan daje się wciągnąć w wir przygód. Gdy zaczyna zastanawiać się nad swoimi wyborami i motywami Maude, jest już za późno. Joan zdaje sobie sprawę, że stała się pionkiem w podstępnej grze, która ma wyrównać dawne porachunki. Teraz musi opowiedzieć się po którejś ze stron i znaleźć sposób na zatrzymanie lawiny wydarzeń, którą sama wywołała, nim dojdzie do straszliwych konsekwencji.

Czy dziewczyna, która opuściła Anglię dla tego pięknego, lecz niebezpiecznego miejsca, zdoła wrócić do domu?

 

Język Polski!


Pobierz Angielka Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Angielka (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Angielka eBook za darmo:

  Mirror-2

  Angielka.pdf (PLN-0.00)

  Angielka.epub (PLN-0.00)

  Angielka.doc (PLN-0.00)

  Angielka.txt (PLN-0.00)

  Angielka.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Angielka.PDF – (PLN 0.00);

  Angielka.MOBI – (PLN 0.00);

  Angielka.EPUB – (PLN 0.00);

  Angielka.DOC – (PLN 0.00);

  Angielka.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Angielka ebook, Książkę Angielka FB2, Download Angielka PDF , Download Angielka MOBI, Online Angielka książkę, Za darmo Pobierz Angielka IPhone, Online Książkę Angielka PDF, Za darmo Angielka DJVU, Za darmo pobierz Angielka TXT, Pobierz Angielka RTF, Online Angielka FB2 , e-książkę Angielka pobierz TXT, Za darmo Angielka pobierz książkę, Książkę Angielka pobierz MOBI, Pobierz Angielka IPad, Czytaj Angielka MOBI, Czytaj Angielka DOCX, Za darmo Angielka AWZ, Download książkę Angielka iPad , Za darmo Angielka DJVU, Download Angielka książkę za darmo, Za darmo książkę Angielka DVD, Czytaj Angielka TXT, eBook Angielka pobierz DJVU, Angielka pobierz książkę za darmo, Angielka pobierz książkę pdf za darmo, Angielka pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Angielka pdf za darmo.

  Leave a Reply