Pobierz Książkę 30 sekund za darmo pdf, ePub, kindle

Pobierz Książkę 30 sekund za darmo pdf, ePub, kindle

30 sekund Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki 30 sekund


Maria jest nastolatką, gdy jej chłopak żąda „dowodu miłości”. Trzydziestosekundowe doznanie niesie tragiczne konsekwencje. Wiele lat później kobieta trafia na terapię grupową, gdzie odsłania kulisy swojej traumy. To, co do tej pory wydawało się „tylko” tragedią, okazuje się przedsionkiem piekła. Piekła kobiet.

Wiktor to agresywny i pewny siebie mężczyzna. Na skutek bójki z policjantami trafia…

Maria jest nastolatką, gdy jej chłopak żąda „dowodu miłości”. Trzydziestosekundowe doznanie niesie tragiczne konsekwencje. Wiele lat później kobieta trafia na terapię grupową, gdzie odsłania kulisy swojej traumy. To, co do tej pory wydawało się „tylko” tragedią, okazuje się przedsionkiem piekła. Piekła kobiet.

Wiktor to agresywny i pewny siebie mężczyzna. Na skutek bójki z policjantami trafia do aresztu, a następnie do ośrodka terapeutycznego. Tam odkrywa, że dotykające go problemy są konsekwencjami wyborów, których dokonał. A raczej: konsekwencjami odebrania wyboru kobietom.

„30 sekund” to powieść stanowiąca zapis doświadczeń współczesnych polskich kobiet. W książce pojawiają się autentyczne fragmenty listów od tych, które zapragnęły opowiedzieć światu swoje historie. Historie, które wydarzyły się naprawdę.

„Od 1993 roku doświadczamy kolejnych tragicznych wydarzeń, które są wypadkową panującego patriarchatu, «kompromisu» aborcyjnego, rządów Kościoła, przemocy domowej i ogólnego przyzwolenia na dyskryminację, gwałty, molestowanie. Dla przykładu przez cztery ostatnie lata żaden lubelski szpital nie przeprowadził choćby jednej legalnej aborcji. Za to w ciągu kilku miesięcy znaleziono jedenaścioro noworodków na śmietniku. Gdzie tu logika?” Sylwia Kubryńska

 

Język Polski!


Pobierz 30 sekund Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:30 sekund (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788379766741
  liczba stron
  352
  język
  polski
  dodała
  giovanna


  Pobierz 30 sekund eBook za darmo:

  Mirror-2

  30 sekund.pdf (PLN-0.00)

  30 sekund.epub (PLN-0.00)

  30 sekund.doc (PLN-0.00)

  30 sekund.txt (PLN-0.00)

  30 sekund.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  30 sekund.PDF – (PLN 0.00);

  30 sekund.MOBI – (PLN 0.00);

  30 sekund.EPUB – (PLN 0.00);

  30 sekund.DOC – (PLN 0.00);

  30 sekund.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online 30 sekund ebook, Książkę 30 sekund FB2, Download 30 sekund PDF , Download 30 sekund MOBI, Online 30 sekund książkę, Za darmo Pobierz 30 sekund IPhone, Online Książkę 30 sekund PDF, Za darmo 30 sekund DJVU, Za darmo pobierz 30 sekund TXT, Pobierz 30 sekund RTF, Online 30 sekund FB2 , e-książkę 30 sekund pobierz TXT, Za darmo 30 sekund pobierz książkę, Książkę 30 sekund pobierz MOBI, Pobierz 30 sekund IPad, Czytaj 30 sekund MOBI, Czytaj 30 sekund DOCX, Za darmo 30 sekund AWZ, Download książkę 30 sekund iPad , Za darmo 30 sekund DJVU, Download 30 sekund książkę za darmo, Za darmo książkę 30 sekund DVD, Czytaj 30 sekund TXT, eBook 30 sekund pobierz DJVU, 30 sekund pobierz książkę za darmo, 30 sekund pobierz książkę pdf za darmo, 30 sekund pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę 30 sekund pdf za darmo.

  Leave a Reply